Uncategorized

Givenchy lepiej spojrzał na swoją dużą nową torbę na wybiegu jesiennym 2016

Givenchy bardzo rzadko używa torebek na swoich pasach startowych, ale cieszę się, że na wszelki wypadek sprawdziłem pokaz startowy. Marka zawierała tylko jeden nowy styl torby w kilku różnych kolorach krokodyli, a jeśli Riccardo Tisci jest przygotowany, aby umieścić ją na pierwszym miejscu w jednym z najważniejszych dni w roku Givenchy, możesz zobaczyć tę torbę wszędzie .

Torba to paska, która po raz pierwszy pojawiła się w lookbooku Givenchy w styczniu 2016 roku, gdzie pojawiła się w większym rozmiarze, znacznie bardziej odpowiedni na torbę. Na wybiegu jesień 2016 nabrał mniejszego profilu, wraz z Crossbody na paski. Ta wersja wydaje się mniej więcej tego samego rozmiaru, co Tote Bagage Céline Nano, która jest idealną torbą weekendową.

Ponieważ Givenchy praktycznie unika modeli uzbrojenia w torby, włączenie tego jest ważne. Super-popularna Antigona, Pandora i Nightingale od lat są na rynku i przed konsumentami, więc sensowne jest, że Givenchy szuka nowego modelu, który dołączy do swoich szeregów i zaoferować konsumentom nowatorskie. Dzięki prostym, wyraźnym liniom tej torby i wyraźnej użyteczności nie byłbym zaskoczony, gdyby ta torba [okazała się] inteligentnym zakładem.

[Zdjęcia przez Vogue Runway]

Leave a Reply