Uncategorized

Buzz Worthy: Pierwsza linia torebek Vogue Dubs Sacai Sail

Chociaż Vogue ma wątpliwą historię, gdy dotyczy przewidywania torebek IT (publikacja ma tendencję do bycia równie hojnym w stosunku do etykiety, a także daleko Ponadto przygotowane na dziwne, zorientowane na redakcję stylów, których nikt nigdy nie spodziewałby się w znaczący sposób, aby się dogadać), zawsze warto przyjrzeć się, co według Holy Biblia w Ameryce może dobrze się poradzić. W końcu czytanie liści herbaty torebki nie jest precyzyjną nauką dla nikogo, a przynajmniej Vogue ma tę zaletę, że widziały wszystkie najlepsze z najlepszych, gdy dotyczy mody na całym świecie. Wczoraj strona magazynu zapewniła pierwszą linię torebki kultowej Sacai SaCai w recenzji promiennej, a także możemy zrozumieć, dlaczego.

W przypadku niewtajemniczonych SaSai rozpoczął w 1999 r. Przez chitose Abe, a także powoli jednak rozwinął się wściekłego przestrzegania w ciągu 17 lat. Ubrania Abe są również pomysłowe, a także do noszenia, z atletycznymi akcentami, które zasilają obecny zgiełk dla tenisówek, a także sportowy. Wiosna 2017 jest niepewna eksploracja akcesoriów marki z pięcioma stylami, które prowadzą gamę od małych torebek po przeniesienie, a także wyniki są zgodne z swobodnym futurizmem hybrydowym Sacai.

Możesz sprawdzić wszystkie pięć poniższych stylów, które zostały opracowane we współpracy z Marc przez Marc Jacobs Professional Kate Hillier, jednak moim preferowanym działem jest skóra, a także duża torba na płótnie, która jest całkowicie ekstrawagancką obsługą twojego wspólnego twojego wspólnego twojego BICOLOR CANVAS L.L. FAEL CARWALL. To torba, którą z pewnością kupiłbym, a także regularnie korzystać, gdyby koszt był odpowiedni. Reszta to atrakcyjne opcje, jednak nie są one tak pewnie rozwinięte jak torba. Według Vogue torby pojawią się w Bergdorf Goodman jeszcze w tym miesiącu, w którym to momencie będziemy mieli informacje o kosztach.

Sprawdź pięć toreb poniżej, a także pozwól nam zrozumieć, jeśli uważasz, że będą to ogromne hity Vogue, zapewniając nas, że tak.

[Zdjęcia przez Vogue Runway]

Leave a Reply