category

Galeria: Rebecca Minkoff NYC SPRZEDAŻ SPRZEDAŻ

Wczoraj po południu oznaczała noc VIP z tegorocznej dwuletnią próbą sprzedaży Rebecca Minkoff. Biorąc pod uwagę, że współorganizowaliśmy sprzedaż, Megs, a także zostałem zaproszony na godzinę przed otwarciem drzwi do publiczności, aby sprawdzić towary, łączą się z gwiazdami takimi jak Michelle Trachtenberg z plotek, a także porozmawiać z kobietą Zespół RM.

Wstępny atak kupujących uderzył idealnie, gdy drzwi otworzyły się o 16:00. Godzinę po otwarciu linia oczekiwających kupujących naprawdę zniknęła przy 5th Avenue, po prostu powrócić do osób wychodzących z pracy około 18:30. Kumple powiedzieli nam, że linia ostatecznie owinęła prawie dwa przecznice o 20–19.

Porady dla naszych czytelników: zdejmij popołudniową pracę, a także osiągnij przyszłą sprzedaż próbki około godziny po otwarciu, napotkasz bit na brak linii oczekiwania. Oprócz tego nie pamięta, aby regularnie sprawdzać Purseblog, aby uzyskać znacznie więcej zaproszeń VIP do próbkowania sprzedaży w całym kraju!

Sprawdź wszystkie uchwyty zeszłej nocy VIP w tym wątku na forum RM, a także nie pamięta, aby podzielić się swoimi łupami w tej dyskusji.

Przykładowa sprzedaż Rebecca Minkoff jest wciąż na najbliższej soboty od 11:00 do 17:00, znaleziona przy 155 5th Avenue między 21. a 22nd Street.

Leave a Reply