category

W Virgil Abloh Off-White to nowy dyrektor kreatywny Louisa Vuittona

w zeszłym tygodniu, Megs i ja zastanawialiśmy się nad potrzebą o wiele więcej zasięgu na białej, projektantce Ascendent Fashion Fashion Label, której udało się. Wyląduj na stosunkowo nową linię toreb na jednych z najbardziej pożądanych ramion w świecie mody. Fani to modele i gwiazdy w stylu ulicznym, takie jak Chanel Iman, Karlie Kloss i Caro Daur, oraz The Streetwear-Cool, doskonale dziwaczna torba na clips z białej białki, która była pierwszą dużą premierą marki, pokazała znaczny potencjał Abloh w wyrobach skórzanych rynek. Teraz będzie w wielkim stylu tej strony branży: Virgil Abloh jest następnym dyrektorem kreatywnym mężczyzn w Louis Vuitton.

Widziałem wczoraj wiadomości, czekając na windę i przewijam mój telefon, który jest rodzajem szybkiej, swobodnej sytuacji, w której twój mózg dokonuje instynktownych osądów, a moja natychmiastowa reakcja na spotkanie Abloha była, och, to idealne. To najlepsze, że prawie wydaje się oczywiste. Kim Jones, poprzednik Abloha, który niedawno odszedł, aby wziąć udział w męskim sterzach w Dior, zbudował kwitnący podział mężczyzn, między innymi, w ubiegłym roku w ubiegłym roku, osiągając współpracę Vuittona z Supreme. Praca Abloha jest również mocno referencyjna i kompetentna streetwearu, co czyni go projektantem, który jest przygotowany do rozszerzenia i odkrywania istniejącego sukcesu marki. Będzie nadal projektować białe podczas pracy w Louis Vuitton.

Być może równie ważne, Abloh jest doskonale przygotowany do zaoferowania Louisowi Vuittonowi fajnym, młodym, mobilnym kupującym, z którym pragną luksusowa marka, ale ciężko jest rozmawiać. Praktycznie ma już nazwisko domowe wśród tysiącleci, a jego praca z wieloletnim współpracownikiem Kanye Westem oraz partnerstwa z markami takimi jak Nike i Timberland dają mu szczególną płynność kulturową w amerykańskim hip hopie, który jest już ogromnym kierownikiem w globalnych trendach mody męskiej . Abloh będzie także pierwszym afroamerykańskim mężczyzną, który poprowadzi jedną z marek LVMH. Zaczyna na szczycie.

Leave a Reply