category

Torba Man Monday: Ona Brixton Camera Bag

jako fotograf z wrażliwością stylu, znalezienie eleganckiej torby z kamerą może zweryfikować wyzwanie. Rynek jest pełen wysoce funkcjonalnych produktów, które zobowiązują się stać w najtrudniejszych nadużyciach w terenie, ale dużo sportów ten sam nudny czarny płótno, który pozostawia niezadowolenie miłośników toreb. Zwróć się do europejskich luksusowych marek, a także znajdziesz bardzo niewiele opcji, z których wiele brakuje w udoskonalaniu technicznym, a także spraw, aby Twój Bank Bank był płacz. Jeszcze jedną opcją może być zakup wyściełanych dzielników na ulubioną torbę posłańca, jednak gdzie byłaby w tym zabawa?

Dobrzy ludzie w torbach ONA mają na celu zrównoważenie wyglądu, a także funkcjonowania, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo optyki cennej. Przez ostatnie kilka tygodni niosę moją DSLR, a także zestawy Rangefinder w Ono Brixton, a także dzisiaj jestem tutaj, aby ci o tym opowiedzieć.

Brixton to kamera crossbody, a także torba na laptop. Występuje zarówno w różnych materiałach, jak i kolorach, a także wersja, którą byłem wypożyczony, jest z antycznej skórki z koniaku. Został stworzony, aby przynieść do laptopa 13 ″, a także DSLR z maksymalnie trzema soczewkami, utrzymywani przez cztery wyściełane, zdejmowane dzielniki. Główna klapa jest utrzymywana na miejscu za pomocą dwóch mosiężnych klas, które nadają świetny akcent, a także dobrze pasują do skóry. Z przodu znajdziesz dwie kieszenie, a także z tyłu Brixton znajduje się dodatkowy, duży przedział, zabezpieczony magnetycznym zamknięciem.

Hostowana włoska skóra występuje w lekko woskowanym wykończeniu, które z czasem obiecuje rozwinąć świetną patynę. W ciągu trzech tygodni codziennego użycia torba z koniakiem pokazuje już dużo charakteru, ponieważ skórzane zarysowanie dość łatwo. Dla mnie jest to dobra rzecz, ponieważ uwielbiam zużyty, dobrze nastawiony wygląd skórzany wygląd. Jest to pomocne podczas podróży, gdy chcesz narysować jak najniższe zainteresowanie, aby zmniejszyć ryzyko skradzienia sprzętu – zużyta torba łączy się. Główne punkty tutaj.

Wewnątrz jest wystarczająca przestrzeń do małego zestawu DSLR lub pełnego zestawu lub zestawu bezlusterkowego. Podoba mi się Braxton dla tego ostatniego, wypełniony pełnoklatkowym korpusem aparatu, a także kilka głównych soczewek, torba może szybko się ciężko się stać. Torba płótna ważyłaby mniej, jednak gdy również nie wyglądałaby tak fajnie. Rękaw laptopa wygodnie pasuje do 13 -calowego MacBooka Air, 13 -calowy MacBook Pro pasuje do odrobiny ściskającego.

Reszta przedziałów, a także kieszenie są szybko dostępne, jednak niestety nie dostarczają tyle miejsca, ile by chciałoby. Skóra jest dość gęsta, a co za tym idzie, sztywna, a także przednie kieszenie niewiele się wydają; Przestrzeń jest ograniczona do kilku baterii, małej ładowarki, a także kilku filtrów.

Tylna kieszeń mnie zaskoczyła, ponieważ używa swojej zawartości niewiele lub żadnej ochrony przed żywiołami. W deszczowej pogodzie woda spływa ze szczytu torby idealnej do tyłu, ponieważ zamknięcie magnetyczne nie dostarcza prawdziwej uszczelki. Dodatkowo, pojedynczy górna część zarządza tuż nad tylną kieszenią, zweryfikowana jako frustrująca, ponieważ pomysły na torebki do przodu, jeśli są przez nią utrzymane. Osobiście się go pozbył, ponieważ pasek do przeniesienia nie jest możliwy do odwołania, a zarządzanie nie dostarcza zbyt wiele funkcjonalności. Są to problemy z stylem, które, jak mam nadzieję, można zmienić w przyszłych wersjach tej wspaniałej torby.

Podczas gdy funkcja cierpi nieco z powodu kilku wad stylowych, uważam, że Brixton jest świetnie wyglądającą torbą aparatu z wystawną skórą, która jest dość wyceniona na 419 USD (wersje płótna zaczynają się od 269 USD). Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co skóra będzie opiekował się jeszcze kilkoma miesięcy ciężkiego zużycia.

Leave a Reply