Uncategorized

Tory Burch Dean Leather Hobo

Rozwijające się linie torby, zwróć uwagę: zrobienie torby fascynującej i atrakcyjnej wizualnie nie wskazuje na nadmierne zaprojektowanie, przesadne i przepracowane. Nie oznacza to również ładowania ramię i nogi, tylko dlatego, że możesz lub dlatego, że uważasz, że twoje torby wydają się fajniejsze. Jeśli mnie pytasz, po prostu spójrz na skórzane hobo Tory Burch Dean.

Styl podstawowy jest nie tylko metodą, która sprawia, że ​​wygląda absolutnie proste do przyniesienia i funkcjonowania, ale koszt jest tak świetny, że zrobiłem podwójne przyjmowanie. Dodaj duży frędzel i piękny odcień ekologicznego przyjaznego dla ekologicznego, który jest zbyt często ignorowany, a ja oficjalnie jestem na modnym bandwagonie tej torby.

Mogę zobaczyć, jak ta torba jest używana podobnie dobrze w ciepłej lub chłodnej pogodzie, a płaskie, wygodne paski do przenoszenia sprawia, że ​​wszystko jest o wiele bardziej prawdopodobne, że chciałbym ją nosić przez cały rok. Ponadto tak niewątpliwie ma cudowną rzecz, którą lubię dzwonić do telefonu „Prześwit łokciowy”: mógłbym go zamachić na ramię, jednoręczną, bez uderzenia korpusu torby w łokieć w tym procesie. Dla mnie jest to niezwykle ważny test dla torby, a to zrobiłoby to z latającymi kolorami. Ma nawet zewnętrzną kieszeń dla mojego telefonu komórkowego! Dostań z Nordstrom za 395 USD.

Leave a Reply