category

Piazza Bottega Veneta to idealna codzienna torba

Bottega Veneta to marka, która jest godna wszystkich pochwał, a także uznania, które otrzymuje. Torby emanują lekceważeniem elegancji, a kilka z ostatnich kolekcji jest dla mnie najciekawsze od marki. Bottega Veneta nadal stylizuje torby, które są współczesne, a także urzekające, podobnie jak natychmiastowa klasyka. Żadna torba Bottega Veneta, którą nigdy nie czuje się datowana lub przeszłość, ponieważ marka odkryła metodę stylizowania toreb, które chętnie przyniosę sezon po sezonie, a także rok po roku. Kiedy podzieliliśmy podgląd torb Bottega Veneta Cruise 2018, wielu z was było tak samo zakochanych przez kolekcję, jak ja, a także teraz lepiej przyjrzę się jednej z wyróżniających się torbów z kolekcji: Piazza.

Tak bardzo podobała nam się ta torba, kiedy po raz pierwszy zobaczyliśmy torby Cruise 2018, że wykorzystaliśmy ją do prowadzenia publikacji, ponieważ wierzyliśmy, że będzie to najbardziej kuszący nowy projekt. Ta torba ma wszystko, co uwielbiam z Bottega Veneta; Jest dobrze dostrajany i gładki, a jednocześnie jest silny i inny. Piazza pochodzi od włoskiego placu, który działa jak serce miasta. We Włoszech Piazza jest centrum życia publicznego, a także ta torba będzie centrum twojego wyglądu. Marka wyjaśnia torbę jako wyrafinowanie, a także dyskrecję przecinaną z kaprysem, a także wibracją. Jest ponadczasowy i naprawdę elegancki, ponieważ wszystkie moje preferowane torby Bottega Veneta są.

Torba z łydki z terakoty małą torbę Piazza – 2400 $ | Ardoise Nappa Medium Piazza Bag – 3900 $

Styl torby umożliwia to codzienną torbę, którą można zarówno wyluzować, jak i eleganckie, a także trzy różne rozmiary: mini, małe, a także średnie. Bottega Veneta Piazza może być najlepsza określana jako tradycyjna torba z najtrudniejszym uchwytem z eleganckim, współczesnym akcentem. Tomas Maier opracował tę torbę jako wyjątkowo funkcjonalną, od opcjonalnego podejścia do paska (który jest samym elementem) po kieszenie wewnętrzne, a także miękką konstrukcję. Chociaż torba jest ustrukturyzowana, nie jest nadmiernie boksowana, ponieważ miękka skóra (francuska cielę lub giętka nappa, w zależności od wyboru) doskonale działa z projektem. Mogę zaświadczyć prawdę, że Bottega Veneta wykorzystuje kilka najlepszych skóry na świecie, a także miałem więcej niż jedną osobę, dotknąc jednej z moich toreb, aby powiedzieć mi dokładnie, jak doskonałe było. Rozumiem, że z czasem będzie się dobrze, a także nie stracić swojego kształtu, jednak nie jest tak ustrukturyzowany, że wydaje się nieporęczny. Jest to idealna mieszanka strukturalna, a także wiele marek ma trudności z dotarciem do tego środkowego gruntu, jednak Bottega Veneta to zrobiła.

Chociaż możesz przynieść torbę tylko po górnym uchwycie, rozumiesz dokładnie, ile jestem online na opcjonalny pasek crossbody. Ten pasek jest wystarczający, aby nosić plac po ujęciu lub krzyżu, a także w kilku wersjach torby, na podstawie paska jest ozdobiona charakterystycznym tkaczem Bottega Veneta. To sprawia, że ​​stwierdzenie i siebie jest tak doskonałym akcentem. Mówiąc o innych wyróżniających się funkcjach, lubię przednie zapięcie. Rozumiem, że wydaje się, że to mała, jednak naprawdę łączy to torbę, a także się wyróżnia. Sprzęt może zrobić lub złamać torbę dla mnie, a także w niektórych przypadkach, a także przesadnie, jednak nigdy nie jest sytuacja z Bottega Veneta. Na placu ciemne złoto, a także powierzchnia Brunito na sprzęcie intrecciato-wzoczniku są po prostu idealne. Wyróżnia się, nie rozpraszając, a także jest jednym z tych idealnych akcentów, które Bottega Veneta robi tak dobrze.

Ardoise Nappa Medium Piazza Bag – 3900 $ | Tymano Nappa Mała torba Piazza – 2650 USD

W ciągu ostatniego roku nieustannie mówiłem o wnętrzu torby, a także o tym, jak bardzo jest to dla mnie niezbędne, gdy jestem mamą, która jest jedną z ważniejszych wysokich uwagi tego projektu. Styl jest wystarczający dla mnie, aby polubić tę torbę, jednak wnętrze sprawia, że ​​niezwłocznie przeniósł mnie z listy pożądania do mojej listy powinien.

Piazza ma trzy osobne przedziały, które umożliwiają organizację, a także prostotę użytkowania. Ponieważ torba nie jest wyjątkowo głęboka, kiedy ją otwierasz, możesz zobaczyć każdą komorę, a także to, co jest w środku, co oznacza nie sprywanie tajemnic ani żadnego innego produktu, dla którego przeglądasz. Zawsze przynoszę ze sobą o wiele więcej rzeczy, niż wykorzystałem, a także na stałe próbuję odkryć, czego szukam w mojej torbie, a także styl zewnętrznej, a także wnętrza tutaj umożliwia to.

Górna przednia klapa jest prosta do otwarcia, a także blisko, a wnętrze jest wyjątkowo funkcjonalne. (Większy rozmiar, średni, ma płaską kieszeń w środkowym przedziale, a także zapinany na zamek z tyłu.), A także podszewkę wewnętrzną? Luksusowy Agnello Velor. Bottega Veneta nigdy nie rozczarowuje się, gdy dotyczy wnętrz swoich toreb, odstyl materiałów.

Torba z łydki z terakoty małą torbę Piazza – 2400 $ | Ardoise Nappa Medium Piazza Bag – 3900 $

Piazza to natychmiastowy klasyk. Byłem bardzo zadowolony, kiedy po raz pierwszy zobaczyłem tę torbę zapowiedzianą na Cruise 2018, a potem widziałem ją osobiście, tylko bardziej zabezpieczyło mi to. Torba łączy prostotę, a także zawiłości, a także gdybym musiał wybrać moje preferowane wersje, stwierdziłbym kobalt niebieski mini, a także Little z projektem paska intrecciato.

Różnorodność cen od 2400 do 3900 USD w Bottega Veneta Online.

Leave a Reply