Uncategorized

Słynna torba Saddle’a Diora wraca, a także o wiele więcej z marki jesień 2018 Runway

Jeśli zapłacisz zainteresowanie rosnącymi, a także spadającymi trendami, ogromne wiadomości, które dziś ogłaszamy, nie zaskoczyły Jednak, jednak jesień Dior 2018 Runway pokazał, że jest oficjalny: torba Dior Saddle, jedna z pierwszych toreb IT w historii, a także ikona w kręgach mody, wkrótce zostanie zaproponowana w nowych wersjach. Znowu jest w połowie 2000 roku.

Siodło nie było jedyną torbą na pasie startowym Diora, jednak obejmowało świetną część akcesoriów na wystawie. Przedstawione wersje obejmowały zwykłą skórę, a także mocno koralikowe opcje, oprócz tego, że prawdopodobnie przyniesie najbardziej nostalgię: czarne, a także białe logo Dior Jacquard.

Reszta oferowanych worków dodała tak samo, jak najsilniejsza ogólna podróż innowacyjnej reżyserki Marii Grazia Chiuri w Dior, więc głównie od tego, że projektant wyszedł poza duży logo Dior Sprzęt, a także w kierunku dużo bardziej dostosowanego wykorzystania sprzętu logo. To nie mniej wyraźnie Dior, jednak trochę bardziej pomysłowo skończone. Zarys kolekcji jest piękna, z dużą ofertą toreb, które otrzymują kolorowy zabieg pełnego koralików. Sprawdź poniższe torby.

[Zdjęcia za pomocą Vogue Runway]

Leave a Reply