category

Man Bag w poniedziałek: Louis Vuitton Cup wodoodporność Keepall 55 Bandouliere

Prawdopodobnie jest to wynikiem obejrzenia wszystkich zdjęć moich przyjaciół z Veuve Clicquot Polo tradycyjnego w Nowym Jorku w ten weekend, jednak czuję się dziś stylowo. Podobnie jak „dodatkowe”, w ogóle sugeruję stylowy, ponieważ nie jestem tym, co zwykle wyjaśniono jako „sportowy”. Pot i moje włosy po prostu się nie dogadują. Być może oznacza to, że żeglarstwo jest dla mnie sportem. Oprócz „żeglarstwa” sugeruję „siedzenie na pokładzie łodzi, podczas gdy ktoś inny wybiera kierunek, w którym się pojawi”. Na szczęście jest to właśnie rodzaj aktywności sportowej, dla której zaprojektowano wodoodporną wodę Louis Vuitton Cup.

Louis Vuitton Cup to seria konkursów jachowych, która wybiera coroczny Challenger na Puchar Ameryki, a także na jego cześć, Vuitton wychodzi z kilkoma dziełami pucharowymi każdego roku. Ponieważ 2007, wodoodporna wersja renomowanej Keepall jest zazwyczaj wśród ofert kolekcji kapsułek, a także edycja 2012 roku w 2012 r. Znaleziono graficzne, graficzne czarne, a także niebieskie, jedną z najbardziej niedocenianych kombinacji kolorów na świecie. Torba jest całkowicie wykonana z charakterystycznego płótna Vuittona, a także usiana tonalnym czarnym sprzętem, który zapewnia torbę definitywnie męską atmosferę oprócz jego ultra-funkcjonalnej konstrukcji wodoodpornej.

Niektóre osoby mogą szydzić z tak kosztownej torby o tak użytecznych atrybutach, jednak kiedy lato się kręci, nawet bogaci mają tendencję do odejścia nieco na uboczu między swoimi pierwszymi miejscami, a także Tony Resorts. Jeśli wymagasz torby, która może pójść na plażę, jednak również wyglądać wyjątkowo modnie, gdy jest wykorzystywany jako kawałek podróży przez resztę roku, istnieje ledwie lepsza metoda niż ta, bez względu na to, czy jesteś mężczyzną czy kobietą . Musisz jednak mieć ogromny budżet; Nie mamy precyzyjnych kosztów tego utworu, jednak szacuje się, że wynosi on około 3000 USD. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z regionalnym butikiem Louis Vuitton.

Obrazy przez ilvoelv

Leave a Reply