Uncategorized

Henri Bendel porzuca odzież do akcesoriów i piękna, planuje poszerzyć

W odpowiedzi na trudne okoliczności ekonomiczne, dyrektor generalny rodzica-towarzyszący Henri Bendel, Leslie Wexner Skupiając swoje sklepy tylko na akcesoriach, produktach kosmetycznych, a także na prezenty. Bendel jest jednym z pierwszych głównych wysokiej klasy sprzedawców detalicznych, którzy dokonali tak drastycznych ruchów w celu zwiększenia swoich projektów biznesowych w obecnym klimacie gospodarczym kraju, a także trzeba kwestionować-czy niebezpieczeństwo się opłaci?

Mam wrażenie, że to może. Osobiście, kiedy wchodzę do wysokiej klasy sprzedawcy, prawie nigdy nie patrzę na gotowy do noszenia. Idę bezpośrednio do butów, torebek, a także do makijażu, a także statystyki, że nie jestem prawie jedynym, który właśnie to robi. Klasyfikacje produktów są daleko, a także najbardziej opłacalne, a także widoczne w każdym rodzaju podobnego rodzaju sprzedawcy (lub dowolnej marki wysokiej klasy, która je czyni, jeśli o to chodzi), głównie, ponieważ są to rodzaje produktów dostępnych dla największej liczby klientów.

Szczerze mówiąc, nie przejmowałem się mniej, gdyby mój regionalny Neiman Marcus w ogóle przyniósł jakikolwiek rodzaj odzieży, o ile trzymaj torby, a także buty z przodu, jak i środkowe. Istnieje wiele kosztów związanych z pończochą, a także pokazując produkt, który zajmuje tyle miejsca, a także jeśli obszar może być znacznie lepiej wypełniony rzeczami, na które większa liczba klientów wolałaby spojrzeć, więc hej, dlaczego nie ? To takie szalone, logiczne. Jednak nie jest to raczej racjonalne plany zwiększenia ich ogólnej liczby miejsc o 150% (co w tym przypadku oznacza od 4 do 10) do wielu centrów handlowych w całej Ameryce – nie może być rozsądne Aby usiąść, a także sprawdzić, czy zmiana produktu działa najpierw?

Przez WWD

Leave a Reply