category

Recenzja: A.P.C. Torba Demi lune

Idealna torba codzienna oznacza różne rzeczy dla różnych ludzi. Podczas gdy niektórzy przysięgają na duże skrzynki z pozornie niekończącym się wnętrzem, inni potrzebują paska crossbody, jednak wymagają mniej miejsca wewnętrznie na ich codzienne przenoszenie. Jesienna w środku, wybierając przestronną torbę, która ma kilka metod noszenia, jednak nie jest nieskończona czarna dziura, jak może być noszenie.

Osobiście odkrywam, że idealna codzienna torba nie jest tak duża, jednak nie jest też bardzo mała. Telefon zadzwoń do mnie Złotych, jednak moja idealna codzienna torba musi mieć rację. Musi mieć pasek crossbody, ponieważ ja online w obszarze metropolitalnym, a także spacerować wszędzie. Nie ma nic gorszego niż majstrowanie z górnym uchwytem lub wybrednym paskiem do przenoszenia, jednocześnie żonglując artykułami spożywczymi, a także próbując odpowiedzieć na telefon. Ponadto najważniejszy zamek błyskawiczny jest koniecznością do częstego zatłoczonych obszarów, takich jak transport publiczny.

Oczywiście, podobnie jak większość entuzjastów torebek, mogę być frajerem logo, jednak również doceniam torby, które są nieco bardziej zaniżone. A.P.C. Torba Demi lune pasuje do rachunku.

Kształt Demi Lune jest pierwszą rzeczą, która sprawia, że ​​jest to fantastyczna opcja dla każdego dnia – ma ogólnie dość czysty i prosty kształt. Dodatkowo istnieje niezwykle branding oprócz A.P.C., który jest wytłoczony w małym złotym piśmie. Skóra z cielęcia jest gładka, ale trwała, a także pikowane zarysowanie torby dodaje czegoś do jego bez wysiłku. Nuty z złotem zapewniają boki torby gładki dotyk. Ogólna wysoka jakość Demi Lune jest niezwykle imponująca, pod warunkiem, że jej koszt.

Podczas gdy torba ma podwójne zamykanie zamka na górze torby, jest trochę sztywna, a także nieco zarysowująca. Rozmiar wnętrza jest bardziej mały/średniej wielkości dla crossbody, a także ma wewnętrzną kieszeń szczelinową. Ogólne wymiary Demi Lune wynoszą 6,69 ″ L x 9,44 ″ W x 3,14 ″ D, a także sprzedaż za 530 USD. Chociaż oferowana jest precyzyjna wersja, którą sfotografowaliśmy do oceny, można znaleźć pełną różnorodność A.P.C. Torby za pośrednictwem Shopbop, w tym oszałamiająca czerwona mini wersja Demi Lune, która również występuje w sprzedaży.

Kup Teraz

Leave a Reply