Uncategorized

Poznaj Katherine Kwei

Z radością przyniesiemy Ci jeszcze jeden specjalny wywiad ze wspaniałym projektantem torebek. Sari Brown z Lux Couture przedstawił mnie Katherine Kwei Designs. Sari, a także jestem tak zaintrygowany delikatną metodą węzłów, która wyróżnia style Katherine Kwei. Tak więc w Nowym Jorku Vlad, a także byłem w stanie zadowolić Katherine Kwei, a także jej asystentkę projektantki, Tiffany Koo (która będzie pracowała nad linią dla Katherine Kwei), a także nie mogliśmy przestać zachwycać się O jej torbach od tego czasu. Nie oczekuj prostej torby od jej projektów, ponieważ jej torebki wdrażają metodę węzłów, która z pewnością wyróżni się na tle reszty. Usiedliśmy w jej przestrzeni pokazowej, aby porozmawiać o jej linii torebki, a także zrozumieć projektanta za tymi wspaniałymi torebkami.

PB: Opowiedz nam o swoim pochodzeniu modowym?

KK: Jako dziecko zrobiłem dużo sztuki i rzemiosła. Poszedłem do Cornell, a także miałem wybór, aby być kierunkiem nauki o środowisku lub dziedziną sztuk pięknych. Mój ojciec powiedział mi, że mogę robić sztuki w dziedzinie hobby, aby zapewnić ten rodzaj wyrzucenia tej koncepcji za drzwi! Po instytucji wykonałem zadanie w Louis Vuitton, a także złożyłem z nimi zadanie w PR. To był mój początek świata mody. Byłem z Louisem Vuittonem przez cztery lata w Hongkongu. W czasie, gdy Marc Jacobs nie dołączył do Louisa Vuittona, więc znalazło się duże skupienie na torebkach, to tylko torby torebki. Zrobiliśmy dużą wystawę w Chinach, aby wprowadzić działalność w Chinach pod koniec lat 90., a także staraliśmy się poinformować ludzi o marce, a także historii Louisa Vuittona. Tak właśnie zaczęła się moja torebka.

Postanowiłem wrócić do instytucji w London College of Fashion. Jest to dokładnie ta sama instytucja Jimmy Choo, do której bardzo znany jest ze skóry. Zrobiłem tam trzy lata i skończyłem z tytułem magistra projektowania akcesoriów. Przyjechałem wtedy do Nowego Jorku, a także staż z Zac Posen, jednak zdałem sobie sprawę, że chciałem rozpocząć własną linię.

PB: Więc masz zarówno doświadczenie na poziomie osobistym, jak i akademickim?

KK: Jestem trochę staroświecki; Uważam, że wymaga tego, aby mieć stopień naukowy. Poszukałem doświadczenia technicznego, aby odkryć dokładnie, w jaki sposób konstruowane są torebki.

PB: Czy chcesz rozgałęzić się z torebek?

KK: Mogę pójść ścieżką robienia akcesoriów do akcesoriów, jak w apelach dla worków. Lubię tak wielu innych projektantów, że czuję, że nie mam nic do zaoferowania pod względem odzieży!

PB: Kogo masz na myśli podczas projektowania swoich toreb?

KK: Zaprojektowałem wiele moich toreb dla moich przyjaciół. Z drugiej strony moja mama i jej kumple zawsze szukają moich toreb. Tak więc jest dla kobiety, która chce czegoś innego, jakkolwiek praktycznego.

PB: Jaki jest twój obraz marki?

KK: węzły są moim obrazem. Pozostaję z tym, a nie logo. Mam młodzieżowe wspomnienia z mojej babci praktykującej starożytną chińską sztukę węzłów. Również wychylam wnętrze moich toreb w czerwonym zamszu.

PB: węzeł jest taki złożony! Czy jest to zrobione ręcznie?

KK: Tak, muszą być ręcznie wiązane. Uczę każdego, kto pracuje nad moimi torbami samodzielnie metody węzłów. Jest to raczej czasochłonne! Od początku do powierzchni kilka toreb może potrwać od 10-15 godzin. Proszę ich, aby zrobili też lekki warkocz z tyłu. Kryształy Swarovskiego są ręcznie uderzane. Więc cokolwiek jest wykonane ręcznie w większości.

PB: Mieszkałeś w mnóstwie wspaniałych miast. Co zabrało Cię do wszystkich tych miejsc?

KK: Mój ojciec był światowym bankierem, więc zostaliśmy przeniesieni co trzy lata. Mieszkałem w miastach takich jak Ateny, Londyn, Dubaj, Hongkong, a także w Nowym Jorku.

PB: Jakie jest Twoje preferowane miasto na świecie?

KK: Hongkong. Urodziłem się tam, jak i moi rodzice nadal tam online. Podobnie moja produkcja jest tam, więc spędzam tam większość czasu.

PB: W co się oddajesz?

KK: Zajmij się kremem! Używam jurlique. Jest to drogie, jednak jestem uzależniony od kremu.

PB: Jaki jest ostatni film, który widziałeś?

KK: Właśnie widzieliśmy, jak odszedł niemowlę. To było niesamowite, było bardzo intensywne, a także wyjątkowo realne.

PB: Podaj nam zainteresowany fakt!

Cóż, właśnie zaręczyłem się! Więc jestem z tego powodu naprawdę szczęśliwy!

PB: Co w sklepach internetowych przynosi twoje torby?

KK: Możesz iść z Katherine Kwei Online lub aktywnymi przedsięwzięciami, Lux Couture, a także 20 nieograniczonymi.

Ukończyliśmy wywiad, a także, gdy Vlad robił zdjęcia, Katherine, Tiffany, a także przeglądałem pokój pokazowy. Śliniliśmy się nad żółtą skórzaną kurtką Kooba, a także rozmawialiśmy o modzie, życiu, a także szybkiej prędkości Nowego Jorku w porównaniu do reszty świata! Mieliśmy fantastyczny czas satysfakcjonując Kathy, a także uważać na bardziej wspaniałe style od niej w przyszłości!

Leave a Reply