category

13 najdziwniejszych produktów wysokiej klasy, które oferują preferowane marki toreb projektantów w Internecie Idealne teraz

, ponieważ wy, ludzie, są świadomi, naszym głównym celem jest to, co zawsze były torebki. Oznacza to, że spędzamy czas na stronach internetowych każdego ogromnego wysokiej klasy kupiec, a także marki projektantów na świecie i, cóż… czasami naszymi zainteresowaniami. a także „nasz”, wskazuję „moje”. Szybko się rozprasza, a także bardzo ciekawy, co często prowadzi mnie do sprawdzenia mniej podróżowanych sekcji sprzedawców internetowych. Podobnie jak kiedy to robię, odkrywam, że zawsze jest dziwne.

Na początku tego tygodnia zgubiłem się, a także natknąłem się na zestaw gry Hermès, który zobaczysz poniżej, co skłoniło dodatkowo dochodzenie w sprawie dzikich, często wspaniałych (i często dziwnych, a może nieco obraźliwych) produktów wysokiej klasy naszych preferowanych marek torebki to nasze preferowane marki torebki Sprzedaż idealna teraz. Jeśli na końcu czujesz się trochę jak Marie Antoinette, nie jesteś jedyny.

Zestaw szachowy Aerin
3250 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa
Jest to rodzaj najlepszej rzeczy dla osób, które dostali tabele, aby objąć dodatkowy obszar w swoich przepastnych domach, których nigdy nie mają na celu wykorzystania dla jakiejkolwiek funkcji praktycznej, jednak wymagania upiększania w metodzie, która sugeruje, że rozumieją tabele, są zwykle funkcjonalne .

Chanel Boomerang
1325 USD za pomocą Chanel
Jeśli to rzucisz, wróci do ciebie. Niestety, nie będzie miał z niego pieniędzy po powrocie.

Chanel Paddleboard
Cena na żądanie za pomocą Chanel
Jeśli Chanel nawet nie powie cenie, cóż, jak mówi moja mama: jeśli musisz zapytać, nie możesz za to zapłacić. (I nie mogę, więc jaka jest cena?)

Chanel Tennis Balls
475 USD za pomocą Chanel
Rakieta, aby wykonać pełny zestaw, to dodatkowe 1550 USD.

Trener Baseball Motor
350 USD za pomocą trenera
Trener robił rękawiczki baseballowe od dłuższego czasu, ponieważ te rękawiczki wpłynęły na pierwsze wyroby skórzane marki, jednak różnorodność kolorów idealna jest teraz inspirująca. Najlepiej dla Twojej ligi drag queen softball.

Ghurka skórzana dekoracyjna piłka nożna
195 USD za pomocą Moda operandi
Doceniam zastrzeżenie, że ta piłka nożna jest wskazana do celów czysto dekoracyjnych. Połóż to na półce z książkami, Todd. Twoje dni gry się skończyły. Zamierzasz wyciągnąć Hammy.

Gra Hermès Helios Mahjong
41 400 $ za pomocą Hermès
Może dostarczam się jako członek pokolenia wychowywany na Jackass, jednak za 40 000 $, a także zmianę, dostałbym pojazd sportowy, a także odkryłbym dokładnie, jak robić w nim akrobacje. Mogę grać w Mahjong w telefonie.

Ostrza plażowe Loewe
1780 USD za pomocą Farfetch.com
Kiedy wykonujesz przeglądanie obrazu Google dla „Bladów plażowych”, wiele z tego, co otrzymujesz, wydaje się być częściami robota kuchennego. Przypuszczam, że to termin europejski.

Louis Vuitton Picture Frame Scott
630 USD za pomocą Louisa Vuittona
Bo kiedy patrzysz na swoje cenne chwile, a także myślisz: „Hmm, rozumiesz, czego brakuje? Tona małych logo Louis Vuitton otaczających nasze uśmiechnięte twarze. ”

Skórzana zakładka Maison Margiela
51 USD za pomocą Farfetch.com
Margiela od dawna robi wiele dziwnych artykułów domowych, jednak połączenie jego dziwnych produktów domowych, a także dziwne buty do czegoś, co zamierzasz zostawić w poczekalni w biurze dentysty, jest idealne.

Missoni Hammock
1165 USD za pomocą luisaviaroma
Nie śpię jesień, a także nie dostałbym dziwnego oparzenia słonecznego w czymkolwiek mniej.

Roller Saint Laurent California Roller
1195 USD za pomocą Farfetch.com
Skręć kostki, a także jesień w ramach umowy w stylu.

Sól Versace, a także shaker pieprzowy
282 USD za pomocą Luisaviaroma
Nie ma jeszcze słowa na temat tego, czy Versace sprawi, że będzie mi celem na zamówienie Cholula, jednak mam nadzieję.

Leave a Reply