Uncategorized

Po prostu nie mogę się dość: Rihanna, a także jej torba na siodło Dior

Rihanna poważnie traktuje swoją funkcję Dior. Zapewniła style takie jak diorama, a także mnóstwo ekspozycji Diorever. Biorąc to jednak pod uwagę, minęły miesiące, odkąd widzieliśmy tutaj, przynoszą też. Jednak jeden z najnowszych stylów marki przykuł jej uwagę: garbowana, ciężka logo torba na siodło Dior. Jest bezpośrednio poza pasem startowym, a także nie będzie oferowany w sklepach od miesięcy, jednak Rihanna już przyniosła wszystko nad stworzeniem.

Sprawdź wszystkie metody, które Rihanna przyniosła torbę poniżej. Torby Dior nie są oferowane w Internecie, jednak możesz robić zakupy używane torby DIOR za pośrednictwem Vestiaire Collective.

Oto Rihanna opuszcza restaurację Costes w Paryżu dzięki jej nowym przejęciu. Rihanna była w mieście, aby udać się na pokaz Dior’s Fall-Zime 2018, gdzie ta torba zadebiutowała.

Tutaj opuszcza swoje mieszkanie w Nowym Jorku w egzotycznym pełnym dżinsowym wyglądzie projektanta Matthew Adamsa Dolana, w połączeniu z nową torbą siodłową Dior.

Jest to jeden z wielu ujęć Rihanny, która ciągnie jej cenioną torbę siodłową z luźnymi, a także innymi lotniskami na całym świecie.

Połączyła go z nią, kiedy poszła na satysfakcję z nowej linii Fenty Beauty w Nowym Jorku. Kolekcja kosmetyków Rihanny najwyraźniej trafi do sklepów tej jesieni, a także obejmuje rozświetlacz, więc ludzie trochę się wariują.

To wyjątkowo niedawny strzał Rihanny, a także jej torba na siodło Dior na zestawie Ocean 8. Czy słyszałeś o Ocean 8? To wszechstronne ponowne uruchomienie serii Ocean 11, a także jestem tutaj.

Oto Ri-Ri, wchodząc do hotelu Mark, aby przygotować się na zadowoloną galę, w której zabiła. Nie trudności w Rihannie w tematycznym wydarzeniu modowym.

Tutaj wrócili do Lax. Podejrzewam, że jej odcienie mogą być również Dior, jednak nie mogę potwierdzić.

I wreszcie, oto rozstanie z nich dwóch z nich poruszają się po ulicach Nowego Jorku. Ach, nowy romans.

Leave a Reply