category

10 najlepszych toreb London Fashion Week Fall 2013

Pod pewnymi względami London Fashion Week to mój ulubiony sezon po sezonie. To najkrótszy ze wszystkich miast – coś w rodzaju mody długiego weekendu, jeśli jesteśmy prawdomówni – i w tej przestrzeni pakuje się w mnóstwo niezwykle utalentowanych młodych projektantów, którzy odważają, w niektórych przypadkach nawet odważne, z odzieżą , obok kilku odważnych nazw, takich jak Burberry i, w tym sezonie, Tom Ford.

Minusem LFW, przynajmniej w odniesieniu do tego, co tutaj robimy, jest to, że niewielu projektantów, którzy osłabiają nas swoich obecności, jest znanych z toreb, a wiele z nich nie robi nawet sprzęgła. Mimo to wyśledziliśmy 10 godnych pożądania torebek pasa startowego z wybiegów London Fashion Week Fall 2013, od oszałamiających egzotyków w konwencjonalnych kształtach po, no cóż, rodzaju zaniness, dla której znana jest moda w Londynie.

Kiedy myślę o brytyjskich torebkach, pierwszą marką, o której myślę, jest Mulberry. Jego pokaz był pełen oszałamiających toreb, w tym tego żółtego strumienia ultra-ustrukturyzowanego oszałamiającego.

W Mulberry Fall 2013 oznaczał także debiut prostej, stylowej torby Mulberry Suffolk.

Nigdy nie myślałem o Topshop wyraźnym jako źródło ciekawych toreb, ale to ciemnoczerwone futro (czy to futro?) I czarna skórzana torba wzbudziła moje zainteresowanie.

Matthew Williamson jest zazwyczaj znany ze swoich kolorów i ozdób, ale to teksturowane czarne podejście do torby jest dobrym wyjazdem.

Ten chwyt Louisa Graya wygląda jak zwietrzały odkrycie, że ktoś wyrzucił się z zapomnienia w sklepie z używkami, a ja sugeruję to jako komplement.

Louis Gray nie jest konwencjonalnym luksusowym projektantem torebek, ale ta duża, odważna torba jest całkiem fajna.

Kolejne szalone dobre znalezisko z Topshop wyraźne-duże, matowe czarne łańcuchy zwisające z torb tej kolekcji są niesamowite.

W tym sezonie pierwszy pokaz wybieg LFW L’Wren Scotta zadebiutowała tym cudownym złotym sprzęgłem Croc.

Większość torebek Burberry w 2013 roku to Squishy torebki noszone w rękach modeli, ale ta odważna torba wyróżniała się z paczki.

Ten chwyt Christopher Kane Cage był niekwestionowany jako najlepsza wieczorna torba tygodnia.

Leave a Reply