Uncategorized

Daj dar Assouline w tym sezonie świątecznym

, jeśli chodzi o obdarowanie luksusowego kochanka w swoim życiu, czasami torebka nie jest odpowiedzią. Istnieje wiele powodów, główne jest to, że są dość drogie w zależności od marki i torbów, które uwielbia osoba, co może pozostawić wielu z nas, co podarować. W rzeczywistości ustalenie odpowiedniego prezentu dla ludzi w naszym życiu może być często trudne, ale chcę wpuścić cię na jeden z moich głupich przedmiotów prezentowych. Oczywiście są ubrania i świece, ale mam opcję, która zachwyci: Książki z kawy Assouline.

Vlad i ja mamy dużo książek o stolikach do kawy, mam na myśli wiele. Jest to coś, co zbieramy i układamy na naszych różnych stołach w domu, coś, do czego ludzie, których mamy, mają tendencję do przeglądania, a każda książka dekoruje nasz dom, jednocześnie oferując nasze osobiste upodobania i styl. Assouline jest jednym z najlepszych dostawców luksusowych wydawnictw, koncentrujących się na modzie, projektowaniu, podróży i stylu życia. Marka zrewolucjonizowała książkę z stolikami do kawy, a ze względu na różne tematy, na których się skupiają, na twojej liście znajduje się coś dla Ciebie. Najlepsze jest to, że wiele książek ma mniej niż 100 USD, ale nie brakuje im stylu ani ogólnego luksusowego charakteru.

Jeśli jesteś miłośnikiem mody, istnieją określone książki związane z modą. Naprawdę podoba mi się ten 3-book Case Chanel. Jest bardziej kompaktowy, więc działa obok łóżka lub dla mniejszych przestrzeni i obejmuje wiele aspektów o jednej z najbardziej ukochanych marek modowych: Chanel. Mówiąc o Chanel, jeśli znasz kogoś, kto kocha Paryż i styl miasta, jest elegancka książka, która oferuje wgląd w życie paryskie.

Każda przygoda ma historię, a wiele miast jest bliskich i drogich naszym sercom. Może dlatego, że tam podróżowaliśmy, jesteśmy stamtąd lub jest to miasto, które kochamy z daleka i pragniemy zobaczyć, ale seria podróży Assouline to kolekcja, która pozwala zobaczyć miasta, które kochasz i podróżować tam z domu. Jednym z najnowszych dodatków jest Miami, miasto i obszar, który nazwałem domem we wczesnych latach życia i teraz. To miasto z tak dużą historią, pasją i płomieniem. Aby zbiegać się z tą nową książką z kawy w Miami, Assouline sprzedaje również sprzęgło olimpii le-tan. Ta książka jest wzorowana na Davida Leddicka w duchu Miami Beach, która eksploruje kulturę, historię i osobowość tętniące życiem miasta.

Odkryj więcej opcji Assouline!

Leave a Reply