category

Torba Dicha Pavlova

Wczoraj jeden z naszych uroczych australijskich czytelników, Baguette, napisał, żebym poprosił mnie o ważenie torby Dicha Pavlova. Ponieważ zawsze z przyjemnością zobowiązuję kogoś, kto już wykonał pracę polegającą na znalezieniu torby w moim imieniu, jestem tutaj, aby spotkać jej prośbę.

Jest miłośnikiem vintage, tak jak ja, który dla nas obu rozciąga się również na miłość zarówno elementów w stylu vintage, które tak naprawdę nie są stare i przywrócone rzeczy, które wyglądały na nowe. Torba Dicha Pavlova jest ta ostatnia, ale niestety nie działa dla mnie ani czytelnika, który zwrócił na moją uwagę. Nie mogłem powiedzieć dokładnie, dlaczego Baguette to nie lubi, ale mogę mówić za siebie i powiedzieć, że to po prostu zbyt wiele.

Każdy ma własne pomysły na to, co sprawia, że ​​jest dobry rocznik, i dlatego poszukiwanie znalezisk jest świetną zabawą. Dla mnie podoba mi się utwory, które naprawdę ucieleśniają konkretny wygląd lub materiał popularny w minionej epoce – Art Deco, Rhinestones, Enamel, Mankiety Zwierzęta. Atutowanie vintage lub inspiracji, które wybrałem, jest ich możliwość wywołania pewnego nastroju, oprócz faktu, że są one jedyne w swoim rodzaju.

Kiedy utwór staje się zbyt zatłoczony, traci trochę swojego uroku. Ta torba wykonana jest z metalowej siatki, samodzielny materiał, ale ozdobiony brzoskwiniowym cekinowanym aksamitem, co można opisać jedynie jako z koralikami jądra cekiny, i zwieńczona zapięciem kryształowym. W niewielkiej, delikatnej torbie, która ma przywołać kobiecość w połowie wieku, urok starych staje się zbyt zamustany ze wszystkimi mieszanymi wiadomościami materiałów. Niektórzy ludzie już błędnie wierzą, że „vintage” jest synonimem „tandetnego” i „krzykliwego”, a ta torba nie robi nic, aby rozwiać ten mit. Przejdź przez Net-A-Porter UK za 426,0 £

Leave a Reply