category

Najnowsza obsesja: 3.1 Baga Phillip Lim Alix

torby i buty zajmują wyraźne miejsce w świecie mody ze względu na ich potrzebę praktyczności. Są tam, gdzie moda dosłownie spełnia funkcjonowanie; Kupując, aby stworzyć hitową torebkę, konsumenci muszą nie tylko polubić to, co widzą, ale muszą polubić to, jak się czują, gdy używają torby, i jest tak liczne odmiany strukturalne, do którego przygotowano rynek konsumencki. To implikuje szczegóły torby – upiększania, wykończenia i sprzętu – umożliwia wspaniałą ofertę, gdy dotyczy uchwycenia wyobraźni kupującego, i dlatego jestem tak zauroczony torbą Phillip Lim Alix 3.1.

Alix nie jest zupełnie nowy, ale istnieje już od około roku i nie stał się niezmiennym ulubieńcem celebrytów, co oznacza, że ​​nadal ma pewną nowość wizualną. Występuje w kilku kształtach – para stylów chwytania, potrakt w dwóch rozmiarach, gdzieś jest torba posłańca – ale powszechne spośród wszystkich jest proste, rzeźbiarskie przednie zamknięcie.

3.1 Phillip Lim nie jest marką znaną z ultra-distintive sprzęt, dlatego może ta torba wydawała mi się tak przyjemna niespodzianka, kiedy zadebiutowała. Żadna z kształtów nie przypomina szczególnie tego, co każda inna duża marka robią teraz najlepiej, podobnie jak zaokrąglone zamknięcie, chociaż Marc Jacobs przyszedł później i zadebiutował coś podobnego. Lim jest jednak znacznie bardziej wdzięczny i jest o wiele droższy. I ostatecznie nie jest to zazwyczaj cel?

3.1 Sprzęgło Phillip Lim Alix
895 USD za pośrednictwem Nordstrom

3.1 Sprzęgło Phillip Lim Alix
895 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa

3.1 Phillip Lim Alix Mała torba
895 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa

3.1 Phillip Lim Alix Mała torba
895 USD za pośrednictwem Shopbop

3.1 Phillip Lim Alix Mała torba
1179 USD za pośrednictwem MyTheresa.com

3.1 Phillip Lim Alix weź torbę
1095 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa

3.1 Phillip Lim Alix zamsz na torbę
1095 USD za pośrednictwem Nordstrom

Leave a Reply