category

W tym tygodniu spis torby jest wspaniały w Monako, Nice & At Joel Silver’s Insane Memorial Day Basen Party

Szanowny Panie Joel Silver,

Chciałbym pokornie poprosić o zaproszenie na przyjęcie basenowe Dnia Pamięci 2016. Wiem, że składam tę prośbę na cały rok z wyprzedzeniem, ale pozwalam ci dużo czasu na całkowicie imponującą listę gości A-Lister, zanim zaczniesz wypuszczać randos jak ja. Ponadto, czy można nosić ponadgabarytową koszulkę na moich strojach kąpielowych podczas odpoczynku po stronie basenu, czy też byłoby to uważane za Gauche? Nie zrozumcie mnie źle, kocham swoje ciało, ale też kocham siebie, aby stać obok Kate Beckinsale w bikini. Ponadto, czy ktoś faktycznie dostaje się do puli, czy też jest to naprawdę bardziej konceptualna przyjęcie basenowe?

Z poważaniem,
Emilia

Bella Thorne
Chanel Messenger Bag
Zapomnij o Met Ball; Dlaczego coroczna impreza Joela Silver nie jest znacznie większa? Oto Bella Thorne, opuszczająca, wspomniana impreza z torbą Messenger z Graffiti Chanel.

Cindy Crawford
Louis Vuitton x Richard Prince Heartbreak Tote
Nie, to nie jest powrót czwartkowy; To ostatnie zdjęcie Cindy Crawford, przeglądającego Laxa z torbą księcia-kolabowego Louis Vuitton od wiosny 2008 roku. Co możesz od razu postrzegać jako plamy i zanik w tej torbie, jest w rzeczywistości całkowicie zamierzone.

Gwyneth Paltrow
TOTE RAMA CHANEL
Oto Gwyneth Palthrow, chroniąca twarz przed paparazzi w JFK z atrakcyjną kołdrą Chanel Frame. Tak, obiecujemy, że to Gwyneth.

Kate Beckinsale
Torebka Proenza Schouler PS1
Kupuj Proenza Schouler za pośrednictwem MyTheresa.com
Kate Beckinsale zawsze zaprasza do wielkiego Dnia Pamięci Joela Silver Shindig i myślę, że jej imię jest zawsze na szczycie listy. Tutaj opuszcza przyjęcie Joela Silver z uroczym neonowym żółtym PS1 Mini.

Kate Hudson
Versace Acacia Flap Bag
1625 USD przez Forzieri
Oto Kate Hudson, chwytającą płynne odświeżenie w liściu fasoli kawy i herbacianej w Malibu z małą żółtą torbą. słyszałeś? Żółty jest naprawdę gorący w tym tygodniu.

Kendall Jenner
Hermès Jige Clutch
Kendall Jenner wygląda na super znudzoną Grand Prix Monako, ale ma na sobie dokładnie to, co supermodelka powinna nosić na takie wydarzenie, aż do jasnego białego sprzęgła Hermès. (Czy pozwalają ci nawet nosić inne marki w Monako? Prawdopodobnie nie.) W jej obronie jest to tylko kilka samochodów w pętli, dopóki ktoś nie zostanie ogłoszony zwycięzcą.

Petra Nemcova
MIU miu Matelassé TOP TORB
2325 USD za pośrednictwem MyTheresa.com
Petra Nemcova została niedawno zauważona, pozostawiając Cannes przez ładne lotnisko z najbardziej atrakcyjnym, białym miu miu.

Rihanna
Plecak Mandy Coon Bunny
A teraz coś z zupełnie innej beczki! Oto nowo rudowa (!!!) Rihanna, która po obiedzie z plecakiem króliczka Mandy Coon z plecakiem Mandy Coon Bunny, z którą wydaje się dość zakochana.

Leave a Reply