category

Buty nad kolanami: czy je kupiłeś?

Nie mogę nosić obcasów. Nie będę wdał się w historię o tym, ponieważ jest to makabryczne i nie chcę niszczyć kilku następnych minut twojego życia, ale wystarczy powiedzieć, że obcasy nie są opcją. Nie mogę też nosić wielu butów na kolanach, ponieważ mam ogromne cielęta, a wielu projektantów nie przyjmuje dużego rynku cieląt. Tak więc moja zdolność doceniania i zachwycenia nowego trendu w kolanach jest ograniczona do po prostu oglądania z daleka, więc to właśnie tu jestem: które z was, które tam dziewczyny skoczyły z modą i kupili je Już i który z was planuje później?

Jeśli kiedykolwiek istniała para butów, która była warta astronomicznej ceny, to te. Budowa buta, która obejmie, że większość nogi musi być tak dokładna i dobrze zaprojektowana, że ​​nie jestem pewien, jak dobrze ten styl będzie sprawiedliwy w handlu detalicznym. Jedną z moich ulubionych par do tej pory są buty o nadrzędne botki Yves Saint Laurent, ponieważ mają trochę rozciągnięcia i będą o wiele bardziej wybaczające na znacznie większej liczbie struktur nóg. Jeśli jednak możesz to zrobić, myślę, że powinieneś absolutnie wybrać to – może z rajstopami i tunikiem dla maksymalnej ekspozycji na rozruch.

A jaki rodzaj torebki należy nosić za pomocą tych butów? Prawdopodobnie coś z prostym, czystym designem, chociaż rozmiar byłby do negocjacji w zależności od tego, czy kołysałeś je w ciągu dnia czy nocy. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania takiego buta jest jednak to, że to, co nosisz, nie powinno z nimi konkurować. Więc zamierzasz je nosić, gdy pogoda się zimno? Kup za pośrednictwem Saks za 1745 USD.

Leave a Reply