category

PURSEFORUM ROUNPUP – 24 stycznia

Najszczęśliwszy z piątek, miłośnicy torebek! Mamy nadzieję, że spędziłeś fantastyczny tydzień, a także byłeś przygotowany na to, co ustawiliśmy w tym tygodniu podsumowanie tourseforum. Programu odkryliśmy niektóre torby do dzielenia się, a także mamy dla Ciebie świetne oferty, więc chodź!

Zastosowaliśmy się z interesującymi rozmowami w naszych połączeniach tylko dla członków, a także podoficeum gospodarstw domowych. Ponieważ nasi członkowie dołączają do nas z całego świata, często mamy fascynujące tematy do zaoferowania w trudnym dziale stosunków międzyludzkich. W tym tygodniu Mabeljbelle ma trudności z granicami gospodarstw domowych, Lvbaglady zastanawia się nad dziadkami na przyjęcia urodzinowe, a Airjewels jest ciekawy, czy relokacja w celu zwiększenia jej uroczych perspektyw jest świetnym pomysłem.

Relacje, a także gospodarstwo domowe są częścią naszego forum ciała-Mind-Wellness, a także zdrowia i dobrego samopoczucia, a także fitness, ciążą, a także rodzicielstwem, a także leczeniem chirurgicznym plastycznym, a także zabiegami kosmetycznymi. W zdrowiu i dobrego samopoczucia, a także sprawności fizycznej w tym tygodniu, nić wsparcia fitnessu fizycznego 2014 staje się silna, podobnie jak nasza trudność w śpiącym wątku, która jest pełna naprawdę przydatnych sugestii, a także wielkiego staromodnego wsparcia moralnego, aby pomóc Ci w zdobyciu długa noc. Nawiasem mówiąc, nasz inspirujący obraz pochodzi z naszego fantastycznego klubu biegowego TPF, który jest fantastycznym miejscem do rozpoczęcia zdrowej praktyki w tym roku!

W tym tygodniu Go to Christian Louboutin nagrodził nas kilkoma dobrymi ujawnieniami, w tym nowym wątkiem kolekcji Freshlilies, a także kilka dodatków do wątku wizytówki Bouganvillier, w tym fantastycznych mieszkań. Złapaliśmy online wyjątkowo pierwszą parę Louboutins X3Shar, a także są idealnym wyborem. Strój dnia jest zawsze widocznym przystankiem, a także pełnym inspirujących pomysłów stylizacji. Pamiętaj, aby nie przegapić Megt10, a także jej uroczego szczeniaka pokazującego jego aprobatę dla jej stroju!

Podczas naszego udania się do Proenza Schouler natychmiast odkryliśmy niebieską torbę, która sprawi, że będziemy mdleć! Iriscole podzieliła się z nami swoim pierwszym PS, a także co za piękno! Najważniejszym wątkiem w Proenza Schouler jest program akcji, w którym można odkryć, że nasi członkowie kołyszą się raczej szereg toreb z tej marki. Nawiasem mówiąc, absolutnie zgadzamy się z pocałunkiem, że jej PS11 wydaje się być idealną torbą roboczą! Jeśli wierzysz o PS1, odkryjesz wątek decyzyjny Birkin Girl, aby stanowić bardzo pouczającą pomoc w opcjach rozmiarów PS1. W tym podformie są świetne oferty kolorów, a także wątki stylowe, więc proszę zmniejszyć, jeśli myślisz o zakupie od tej łatwej, noszenia.

Ahhh… .valentino. Wystawne suknie, niesamowite tkaniny, spektakularny kolor, a także buty! Rockstud to garderoba niezbędna dla wielu szczęśliwych kobiet, a także odkryliśmy wiele par wyskakujących w naszym Valentino Subforum w tym tygodniu. Co jest w pudełku? Cóż, będziesz musiał zmniejszyć się do nici Moniladydior, aby zobaczyć jej pierwszą Valentinos. Boriquanina dostała swoją pierwszą parę wspaniałych butów Valentino pod koniec ubiegłego roku. (Wskazówka: nie rockstuds)! Odkryliśmy również nowe Peeptoes Margotchanning, które trafiły bezpośrednio na naszą listę życzeń. LaBellover81 rozjaśnił deszczową sobotę z odsłonięciem nowej torby, która jest czystym Valentino, a także tak, jak to możliwe. Jeśli ostatnio nie zbadałeś Valentino, zatrzymaj się i zobacz, co nasi członkowie przyczyniają się do ich kolekcji – uważamy, że będziesz bardzo mile zaskoczony!

Wpadanie do naszej subforum morwy zawsze wydaje się, że chodzenie do grupy starych kumpli na herbatę. Nigdy nie przestajemy pracować, aby odkryć, że znajdują torby narażone z fantastycznym entuzjazmem, a także publiczność jest zawsze taka dobra, jak i doceniająca. W tym tygodniu tata SEMC7 zapewnił jej wspaniały prezent, tradycyjną średnią lilię. Missdee powrócił z nieco przerwy Mulberry, a także podzielił sympatyczny portfel, a Littlemissspeppa rozpakował doskonały wybór skarbów, a także jednej spektakularnej torbyczonej torby! Lubimy łatwe, do noszenia style morwy, a także jeśli ty też to zrobisz, chcielibyśmy zaprosić cię do przejścia, które zużywasz dzisiaj, aby zobaczyć wiele torebek w stylu naszych niezwykle stylowych członków. Wszystkie nasze designerskie subforumy działają te wątki „Oufit of the Day”, a także są fantastyczną metodą dodania do lookbooka lub odkrycia koncepcji w celu energetyzowania garderoby.

Dziękujemy za dołączenie do nas do kolejnej edycji Roundup. Mamy nadzieję, że zmniejszysz się przez tourseforum, a także dołączysz do tych lub innych innych rozmów, które zapewniają ci fantazję. Z pewnością jest wiele do sprawdzenia, a także zobaczenia całego torebki, a także mamy nadzieję, że cię tam zobaczymy. W międzyczasie miej fantastyczny weekend, a także zadowolony tydzień. Do zobaczenia w następny piątek!

Leave a Reply