Uncategorized

Poduszka instruktorowa Tabby to miękka skórzana wybór widocznego kształtu

Slogan instruktora dla tej torby jest całkowicie dopasowany: zaspokoić nowy podstawowy ściśnięcie.

Wszystko w tej torbie jest błagające, aby być trzymane, a nawet przytulone. Rzadko robię torebki, że stwierdzam, że chcę je uchwycić (zwykle zastrzegam to dla uroczych, kuszących dzieci), jednak ten zaktualizowany tradycyjny instruktor naprawdę sprawia, że ​​chcę je zdobyć, a także wypróbować osobiście.

Dzisiaj instruktor przedstawił swoją instruktor poduszki Tabby, która aktualizuje Tabby, domowy zszywkę, z ultra miękką i luksusową skórą. Zawsze podobała mi się sylwetka Tabby, jednak poduszka torebka to torba, którą chcę przytulić, a także na dotykowym charakterze torby, odkrywam, że jest to niezwykle przyjemna torba. Miękka skóra nappa dobrze łączy się z bardziej kompaktowym kształtem torby do przenoszenia, używając innej konstrukcji do sparowania z garderobą, która jest mniej gładka, ale nadal czuje się świetnie i nowoczesna.

Pillow Tabby ponownie wyobraża archiwalny styl instruktorów z lat 70. z pluszową, miękką skórę, a także standardowe zamknięcie sprzętowe C jest również owinięte w skórę tonalną. Istnieją dwa odłączane paski, które pozwalają przynieść torbę ręcznie, jako krótszą torbę do przenoszenia, lub możesz ją nosić. Zamknięcie jest zamknięciem za pomocą sprzętu C, a także wewnątrz, odkryjesz podszewkę materiału, a także wewnętrzną kieszeń na suwak, która znajduje się w środku, aby podzielić torbę na dwa przedziały. Ogólne wymiary to 10,25 ″ L x 6 ″ H x 3 ″ W.

Istnieje wiele kolorów, w tym różowy, szary, czarny, a także kość słoniowa, a także każda z nich jest najlepsza kombinacja vintage, a także nowoczesna. Podczas gdy rozmiar wydaje się być świetnym codziennym przyniesieniem (nigdy nie mogę całkowicie powiedzieć, dopóki nie zobaczę dla siebie torby, a także sędziego jej wymiarów, a także kształtu osobiście), instruktor pokazał również wersję Supersized na swojej stronie. Garstka celebrytów wyprowadziła jedną z nowych torbów poduszek z ich wyboru (wersje naprawdę na sprzedaż) wraz z dużą wersją torby z ekstrema. Jednak duża wersja Extro-Extra została sfotografowana tylko do kampanii, a także nie na sprzedaż, jednak chciałbym złożyć wniosek o zaoferowanie ich, ponieważ traktowałbym to jak dzieło sztuki/pouf w rogu mojej szafy .

Odkryj poduszkę Tabby za 495 USD za pośrednictwem Coach.com

Leave a Reply