Uncategorized

Uwielbiam to lub zostaw: egzotyczne akcenty

Egzotyczne torebki są ostatecznym sposobem na wypowiedzenie torebki. Niezależnie od tego, czy nosisz prawdziwy egzotyczny, czy skórzany wytłoczony egzotyczny, twoja torebka z pewnością wyróżni się podczas zakładania tego stylu. Będę pierwszym, który przyznam, że podziwiałem egzotyczne torby z daleka, ale jeszcze nie zacząłem zanurzyć i kupić jednego z moich. Od lat miałem oko na torbę z crocami, a moje poszukiwania trwają.

Podobnie jak, ostatnio przeglądałem nową torebkę i natknąłem się na oszałamiające Sac de Jour z Saint Laurent. Uwielbiam ich egzotyczne wytłoczone skórki i szukałem jednego, kiedy natknąłem się na oszałamiającą, zakurzoną skórzaną torbę z różowo z cielęcia z uchwytami z udziałem Pythona i paskiem crossbody. Muszę przyznać, że uważałem egzotyczne torby za umowę o wszystko lub nic. Pomysł egzotycznych akcentów zdobiących torebkę wcześniej nie przyszedł mi do głowy (krótki, wiem!).

Zakochałem się w tej konkretnej torbie Saint Laurent i jej egzotycznych akcentach. Gdy moja obsesja rosła, wysłałem torbę do mojej mamy, aby spotkać się z tekstem „eh, to trochę zajęty”. Wiem, że moda jest subiektywna, ale byłem naprawdę zszokowany, że moja mama nie kochała torby tak bardzo jak ja, zwłaszcza, że ​​mamy bardzo podobne gusta torebki. Po dalszej rozmowie moja mama uznała akcenty odciągające się od zakurzonego różowego odcienia torby i powiedziała, że ​​lepiej byłoby, gdyby to wszystko było wciągnięte w Pythona lub całą zakurzoną różową skórę cielęcką.

Musieliśmy się zgodzić, ponieważ nadal uwielbiam wygląd akcentu. To prowadzi mnie do pytania, czy kochasz egzotyczny akcent, czy wolisz go zostawić?

Saint Laurent Calfskin i wytłoczony Python Baby Sac de Jour
przez Fashionphile

1 509 USD

Leave a Reply