Uncategorized

Rhobh: „Istnieje meksykański wyraz, gdy ktoś szuka problemu…”

Chciałbym, aby prawdziwe gospodynie domowe Beverly Hills (i wszystkie inne „domowe” pokazy) nieskończenie więcej, gdyby obsady były zmuszone do podróży do Cały sezon. Bez względu na to, gdzie Bravo wysyła te kobiety, będąc zawsze poza domem, zawsze powoduje więcej dramatu, walk i niezapomnianych chwil, niż miałoby to miejsce w bezpiecznych miastach swoich domów. Czy możesz o tym pomyśleć? Jak wersja semestru semestru na morzu. (Czy MTV już to zrobił?) W każdym razie, w odcinku zeszłego wieczoru, obsada odwołała się do Palm Springs na krótki pobyt bez żadnego powodu, a jak już się spodziewaliśmy, Brandi zaczął mieszać pulę po przyjeździe.

1. Brandi pisze seksowną książkę o seksie o seksie. Na wypadek, gdybyśmy potrzebowali kolejnego przypomnianego, że Brandi lubi seks, wy, chłopaki.

2. Joyce lubi ubrania. Dlaczego wydaje się, że każda prawdziwa gospodyni domowa wydaje się myśleć, że jej miłość do mody jest czymś, co czyni ją wyjątkową od wszystkich innych? Miłość do wycenionych sukienek maxi, curlingu żelazek i przeciętnego białego wina są w zasadzie jedynymi cechami osobowości, które mają wspólne dla wszystkich gospodyń domowych.

3. Carlton wciąż jest zdenerwowany, że Kyle zapytał ją o Witchcraft. Uraziła również, że Kyle powiedział coś o sutku Lisy, i że Kyle popełnił akt dobrej gospodyni w środku jakiejś szalonej historii o zabiciu ptaka Carltona. Dla kogoś, kto wydaje się być dumny z naruszenia każdej normy, jaką może znaleźć, Carlton znajduje najbardziej podstawowe elementy obraźliwej interakcji międzyludzkich. Być może szczegółowa diatryba wykonania ptaka po prostu nie jest czymś, co warto czekać przed wyskoczeniem butelki.

4. Mimo wszystkich swoich wad Brandi ma całkiem niezły komediowy moment.

„Palm Springs był pierwszym miejscem, w którym zrobiłem Master Cleanse”.
“Oh naprawdę? To było pierwsze miejsce, w którym zrobiłem kokainę. ”
– –
“Tylko żartuję.”
„Och, myślałem, że mówisz poważnie”.
„Nie, to było San Francisco”.

5. Joyce nie wygląda jak „Joyce”. Nie dlatego, że jest Latiną, która wydaje się być tym, na czym Brandi utknęła, ale dlatego, że Joyce była najpopularniejszą nazwa pokolenia lub dwa przed nią. Większość Joyces to wiek babci, jak mama Kandi w Real Housewives of Atlanta. Większość Jenniferów ma 30 lat. Tak działają trendy nazw.

6. Mimo to musisz dzwonić do ludzi pod ich poprawnymi nazwiskami. Joyce ma pełne prawo wściekać się na Brandi za to, że nazwał ją niewłaściwą nazwą milion razy, wyśmiewając się z jej akcentu i wywołując losowy stereotyp na temat czarnych ludzi i pływania. Brandi, jak zawsze, zaczął kopać dziurę, a potem kopać, z widocznym przekonaniem, że w końcu dotrze do Chin, a bariera językowa uniemożliwi jej obrażanie nikogo. (Alert spoilera: to nie działało. Nigdy nie działa!)

7. Joyce chce konkurować z twoją religią, aby ustalić, czyje religia jest najbardziej poprawna. Hitch tutaj jest oczywiście to, że wszyscy uważają, że ich religia jest najbardziej poprawna, ale jest to pomysł, który wymaga więcej niż wartości samoświadomości, jaką może mieć każda gospodyni domowa, aby poświęcić się temu programowi. Z niecierpliwością czekam na urazę między Bogiem Joyce’a a energią natury Carltona. Może Andy zaoszczędzi to na zjazd.

8. „Zastępowanie” to teraz radioaktywne słowo na wszystkich programach Bravo. Myślę, że możemy winić to Alexis z hrabstwa Orange.

9. Partner producenta będzie całkowicie aktorką, chłopaki! Właściwie cóż, najwyraźniej ona jest. Ten program Joyce próbował porozmawiać o tym, i wygląda na to, że tak się stanie. Joyce jest rzeczywiście wymieniona jako główna aktorka. Jest na NBC i wszystkim. Pomimo prawie ogromnego uśmiechu Joyce’a-Queen-Queen (poważnie, zawsze jest to ten sam przerażający widoczny uśmiech bez względu na jej nastrój), wygląda na to, że ma coś więcej niż większość innych członków obsady. Mamy nadzieję, że „chwalenie się Syberią” to nowe „chwalenie się dongiem mojego męża”.

10. Jak dokładnie definiujesz „dziewczynę dziewczyny”? W pewnym momencie podczas nieuchronnego dewaalizacji przyjęcia wydawało się, że wszyscy przy stole kłóci się o to, kto był najbardziej „dziewczynką” z nich wszystkich. Dla mnie ten opis należy do osób, które kładą szczególny nacisk na pozytywne kobiece przyjaźnie, pomimo tego, jak kobiety są towarzyskie, aby konkurować ze sobą i nakładać ostateczną wartość opinii mężczyzn. To by opisało… żadna z tych kobiet? Może Lisa? Dość często podejmuje swoje kumple i nie pozwala Kenowi prowadzić swój program. Yolanda ma swoje chwile, ale zdecydowanie nie podlega konsekwentnie tego opisu. Reszta… nie.

Liczba torebki: Jedna Hermes Birkin, jedna bikolorowa torba bagażowa, jedna Chanel Grand Shopping Tote, prada Madras Torsel, Brandi’s Omnipresent Stella McCartney Falabella, Louis Vuitton Keepall, Louis Vuitton Pegase Rolling Suitcase walizki Lisy? ), Juicy Couture Beach torba (Lisa jest właścicielem czegoś z Juicy CoutUre), pewne obrzydliwe rzeczy z przesadnym haftowanym gotyckim motywem krzyżowym (zgadnij, kto go nosił).

Leave a Reply