Uncategorized

Przedstawiamy małe worki Fendi Pico

, a także mikro worki, ale właśnie wtedy, gdy wierzyłeś, że być może powrót ogromnej torby odepchnie jego mniejszą konkurencję, pokazane pasy startowe SS20 pokazane przez SS20 Inaczej. Znalezione są również małe, a nawet ultra-mini, czyli mikro torebki. Pomimo prawdy, że niezaprzeczalnie niepraktyczne jest przyniesienie tylko mikro torby z dnia na dzień, nadal są sympatyczną i zabawną metodą ujawnienia się. Niezależnie od tego, czy przynosisz go do jednej torby, czy wykorzystujesz ją jako biżuterię modową, czy też urok torby, wzór mikro toczni jest tak niezaprzeczalnie uroczy, jak niepraktyczne.

Fendi jest najnowszą marką projektantów, która wprowadziła małą torbę. Nazwany Pico Baguette, na nazwę wpływa jedna z najmniejszych jednostek miary, zarówno po mikro, jak i nano. Pico był po raz pierwszy na pasie startowym Fendi na wiosnę 2020, a także obecnie najczęstszym członkiem rodziny Baguette. Pico Bagieette, dzwoniąc na zaledwie 4 cm x 4 cm, jest najmniejszą torbą, jaką można kupić. Pico, wykonane z haftowanych mikro i makro koralików, jest oferowany w różnych kolorach, a także wzorach, niektóre z grzywnymi detalami, a także niektóre bez.

Gra na małych torbach, komunikat prasowy dla marki wyjaśnił torbę jako „zabawną wielofunkcyjną rolę”. Można go wykorzystać jako urok, używać korpusu krzyżowego lub pokazywanego na szyi jako naszyjnik. Pico Baguette sprzedaje za 750 USD. Znajdź znacznie więcej za pośrednictwem Fendi.

Leave a Reply