category

Przygotuj się do ślinienia się na nasze zdjęcia kolekcji Chanel Métiers d’Art Paris-Edinbourg

Kiedy ludzie pytają mnie o mojego ulubionego projektanta torebki, trudno mi odpowiadać na pytanie. Moje ulubione zmieniają się zwykle w zależności od sezonu, kolekcji i jakości produktów. Ale jednoznacznie mogę zawsze powiedzieć, że Chanel jest jedną z moich ulubionych marek i za każdym razem, gdy chodzę do ich salonu, przypominam sobie, dlaczego ich nazwa wyskakuje na szczyt, gdy ludzie pytają.

Niedawno Chanel był gospodarzem wybranej grupy w zamku w Edynburgu w Szkocji na program, który przebija wszystko, co kiedykolwiek widziałem. Tak jak serial zaczął się na częściowo zadaszonym dziedzińcu wypełnionym dołami przeciwpożarowymi, aby ustawić nastrój, Mother Nature zdała sobie sprawę, że jest częścią zapierających dech w piersiach doświadczenia i śnieg zaczął spadać. Potem nastąpiła podróż do Szkocji jak żadna inna, z modelami noszącymi ciepłe nadruki i kratki, wraz z długimi białymi płaszczami pasującymi do Game of Thrones. Oczywiście torby i akcesoria były częścią programu, ale nie można ich naprawdę docenić, dopóki nie sprawdzono osobiście, i mieliśmy przyjemność tego zrobić.

Kolekcja Chanel Métiers d’Art Paris-Edinbourg może przewyższyć moją listę w najbardziej magicznej kolekcji, jaką kiedykolwiek pokazano. Torby, cóż, są po prostu niesamowite. Bardzo chciałbym wyrazić kolekcję słowami, ale po prostu pozwolę, aby zdjęcia rozmawiają.

Leave a Reply