Uncategorized

11 rzeczy, które Amanda chce natychmiast w swojej jesieni 2017 r., Jeśli nie wcześniej

Dzień Pracy jest na horyzoncie w USA, co oznacza nieoficjalny początek jesieni, mimo że przez miesiąc będzie dość gorący przez miesiąc . Nowojorczycy uwielbiają się przekonać wrzesień to fajny miesiąc, ale tak nie jest! Nie wiedziałbyś o tym, co jest we wszystkich sklepach: przybysze upadki uderzają w lewą i prawą półki, co pozostawiło mi poważny przypadek sklepów.

Ostatnio wkładałem wszystkie dodatkowe wydatki na nowy projekt domu, do którego właśnie się wprowadziłem, ale to nie oznacza, że ​​nie zauważyłem nowych rzeczy, które chciałbym dodać do mojej garderoby, jeśli pieniądze nie były przedmiotem. Spójrz na niektóre z moich inspiracji jesiennych wcześniej.

SWEATER ZAMKNIKOWY
500 $ za pośrednictwem netto-a-porta

Nienawidzę ciężkich ubrań i wysokich dekoltów, więc sezon zimowy jest dla mnie najgorszy. Zakresowe swetry z dekoltami V, takimi jak ten, są moją zbawczą łaską.

Céline Mała miękka torba kostna
1700 USD za pośrednictwem Céline
Miałem obsesję na punkcie prostoty i funkcjonalności tej torby, ponieważ po raz pierwszy na nią patrzyłem.

Chloé Crepe Tassel Tosit
2395 USD za pośrednictwem Net-A-Porter
Im jestem starszy, tym mniej chcę się przejmować, składając stroje. W rezultacie tego lata nosiłem o wiele więcej sukienek niż od lat i mam wrażenie, że rozlą się na jesień. Wszystko, co czarne i niskie, jest dla mnie idealne.

Dolce Vita Bardot Velvet Combat Boots
160 USD za pośrednictwem Shopbop
Uwielbiam Velvet jako trend, a niska cena i funkcjonalna natura tych aksamitnych botów sprawiają, że są godnymi sezonowymi mini-splurge.

Torba kamery wideo Gucci Marmont
1690 USD za pośrednictwem Gucci
Ten rozmiar i kształt torby są jednym z moich ulubionych. Pasuje znacznie więcej, niż kiedykolwiek można się spodziewać (i mnóstwo moich codziennych potrzeb), ale nie jest to duże. To w sam raz.

Torba Louis Vuitton Pochette Metis
2630 USD za pośrednictwem Louis Vuitton
Odnawiam moją miłość do Louis Vuitton Pochette Metis co kilka miesięcy, a ta nowa wersja na jesień 2017 r. Świetna robota wyważa materiał logo ze skórzanymi detalami.

Torba Prada Corsaire
1 420 USD za pośrednictwem netto-a-porta
Zastosowanie aksamitu na tej idealnej małej torbie siodłowej jest subtelne, więc nie będzie zbyt modne, gdy wyciągnę go z szafy w przyszłym roku.

Kieliszki Wanderer Prada
390 USD za pośrednictwem Shopbop
Moje obecne okulary to szara skorupa żółwia i uwielbiam je, a ta elegancka, lekko koła wersja byłaby pięknym dodatkiem do mojego codziennego składu.

Soludos Venetian Mules
149 USD za pośrednictwem Shopbop
Nie jestem pewien, czy uwielbiam muły zamknięte, ale jestem zainteresowany eksperymentowaniem i jest to dokładnie taki styl, którego chciałbym w cenie, który pomógłby mi poczuć się trochę przygód.

Row Sarene Cashmere Cardigan
1 490 USD za pośrednictwem netto-a-porta
To znaczy, kto nie chce być obleczony w luźnym czarnym kaszmirze?

Kurtka bombowca Vince
485 USD za pośrednictwem Net-A-Porter
Ja, na przykład, cieszę się, że bombowce trzymają się kolejnego roku; Są świetną opcją na czas, kiedy kurtka dżinsowa nie wystarczy, a parka to za dużo.

Leave a Reply