Uncategorized

PySblog pyta: czy broń Saint Laurent jest nad linią?

Moda jest jak każda inna forma kreatywnego wyrażenia: okazja do publicznego sprytnego lub publicznego bezwładnego, w zależności od naturalnego upodobania. Hedi Slimane Saint Laurenta zazwyczaj wybiera to drugie, nawet jeśli robi jakieś cholernie dobre buty Chelsea, i znów jest na tym z metalicznym sprzęgłem Saint Laurenta.

Myślę o tym, że reakcje na to sprzęgło będą się znacznie różnić w zależności od osoby, zależnej od poglądów jednostki na hedi slimane i ogólnie kultury broni palnej. Moja początkowa reakcja była przewracaniem oczu; Hedi jest Hedi, wylądując w kontrowersyjny temat w zdecydowanie nieistotny sposób.

Slimane prawdopodobnie oznaczało, że sprzęgło do koordynacji z niektórymi przedmiotami o tematyce zachodniej w jego jesiennej kolekcji, w tym buty kowbojskie Stiletto, ale przedmioty modowe nie są sprzedawane w ramach kostiumu ubierania się z wbudowanym kontekstem. Ponadto Slimane mieszka w LA i jest bez wątpienia świadomy podniesionych haków po obu stronach debaty na temat broni w USA.

Projektanci mogą swobodnie składać jakikolwiek rodzaj polityczny (lub apolityczny, jak podejrzewam, że to jest oczywiście, ale chciałbym, aby ten utwór Saint Laurent był po prostu bardziej atrakcyjny.

Jeśli uważasz, że to sprzęgło jest w porządku, jak to jest, wybierz jedną dla siebie za pośrednictwem Matchesfashion.com za 1098 USD.

Leave a Reply