Uncategorized

Walentino Rouch Fringed Hobo

Kobiety, a także panowie, możesz upewnić się, że nie ma fanatyków Valentino w przestrzeni, gdy patrzysz na tę torbę, ponieważ szczerze mówiąc, jest to przerażające.

Podobnie jak w moim zdaniu ludzi, lubię odkrywać wielkie torebki. Nawet gdy konkretna torba przegapiła znak, robię swoje najlepsze, aby wskazać pozytywne funkcje, jednocześnie pamiętając o wadach. Mam jednak bardzo niewiele pozytywów, które wskazują na to stworzenie Valentino. Ale, podobnie jak liczne biedne torby, które mogły być dobre, miało to potencjał; Jednak każdy rodzaj perspektywiczny został całkowicie utracony tak samo, jak zapomniany o ohydnych marszczenia. Zobaczysz, o czym mówię po skoku, ale pamiętaj, ostrzegłem!

Właśnie tutaj jest, skórzany hobo z frędzlami Valentino. Czy łapiesz się tak jak ja, czy też to kochasz? Zabawne jest to, że naprawdę zacząłem komponować o tej torbie innego dnia, a także ją ukończę – a teraz jest oferowana. Tak więc, jak możesz najprawdopodobniej przewidzieć, jestem zasadniczo bez słowa. Nie rozumiem dokładnie, w jaki sposób można zaoferować tę torbę. Jednak teraz, na torbę.

Projektanci stojący za tym mieli nie tylko najlepsze intencje, ale także obszar widzenia. Jeśli potrafisz spojrzeć na marszczenia, które, jak rozpoznaję, jest trudne, odkryjesz naprawdę fantastyczną torbę. Srebrne frędzlowanie laserowe naprawdę przypomina mi średniej skóry rybołowej Burberry Prorsum, którą nadal kocham. Fręging wycięty laserowo to funkcja, którą naprawdę podziwiam. Trudno jednak docenić, kiedy wszystko, co naprawdę można zauważyć, to duże marszczenia. Nie widzę absolutnie żadnej funkcji – nie dla funkcji ani mody. Ta torba jest wyłożona czarną satyną, którą doceniam. Niestety, marszczenia zadały tak wiele szkód, że naprawdę nie mogę nawet wierzyć w docenianie reszty torby. Jeśli się nie zgadzasz, trzymaj kciuki, a ewentualnie Net-A-Porter uzupełnią, za 2880 USD za sztukę.

Leave a Reply