category

Liczne worki Miley Cyrus

Myślę, że pierwsze pytanie, które powinienem zadać, zanim zagłębimy się w liczne worki Miley Cyrus, czy podoba ci się jej nowa fryzura? Tak, ale miałem intensywne przywiązanie do Miley, ponieważ zaczęła buntować się trochę przeciwko jej wizerunku królowej Disneya Tween i noszenia botków bojowych i Rick Owens oraz mnóstwem kolców i czaszek, więc mogę być stronniczy. Każda młoda kobieta powinna zrobić coś spontanicznego, a może nieco ekstremalnego z jej włosami przynajmniej raz, i istnieją znacznie gorsze sposoby, aby pozwolić sobie na ten impuls niż przejście do tego samego światowego stylistki włosów LA, który stworzył Rachel. Zdesperowany moment na goleniu Britney, który nie był.

Poza fryzurą Miley wydaje się obecnie bardzo zajęta – kręcenie filmu w Filadelfii, nagrywanie nowej muzyki, planując ślub z narzeczonym Liamem Hemsworthem, jadąc do Pilates. (Poważnie, uderza w siłownię jak diabła.) Mam nadzieję, że nadal uniknie przekleństwa sławy z dzieciństwa i utrzymuje się po prostu w Miley – zawsze z niesamowitą torbą. Sprawdź nasze ulubione z jej kolekcji, od Balenciaga po Pradę po Chanel po skoku.

Zacznijmy, gdy Miley była dobrze wypolerowaną gwiazdą Tween w powstaniu-oczywiście płaszcz grochu i post Louis Vuitton to wygląd, który wiele matek może się za sobą. W końcu Speedys to pierwsze wprowadzenie wielu młodych kobiet do świata torebek. Poświęć własne szybkie przez Louis Vuitton za 815 USD.

W tamtych czasach Miley była również wielkim fanem Bright Marc autorstwa Marc Jacobs Bags, co ma sens, gdy weźmiesz pod uwagę jej wiek, jak i docelową publiczność. Green Marc autorstwa Marc Jacobs Picnic Tote, którą nosi na tych zdjęciach, nie jest już dostępna, ale możesz robić zakupy Marc autorstwa Marc Jacobs Bags za pośrednictwem Shopbop.

Miłość Miley do Marca rozszerzyła się również na ten Marc przez Marc Jacobs Classic Q Hillier Hobo. Możesz odebrać czarną wersję w Net-A-Porter za 428 USD.

Nie minęło jednak długo, zanim smak Miley stał się nieco droższy. Ten Crossbody Fendi Zucca miał ją w drodze do droższego projektanta Dudsa. Zdobądź nowszą wersję tej torby za 860 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa.

Następnie? Oczywiście ulepszony LV. Ta biała Louis Vuitton Mahina na torbie nie jest złą wyprawą poza Monogram Canvas, prawda? Ta konkretna torba nie jest już dostępna, ale można uzyskać podobny styl przez Louis Vuitton za 4350 USD.

Potem była to prawdziwa torebka wolna dla All, tak jak nam się podoba. Ta gorąca pomarańczowa torba patentowa Prada nie bawi się. Kupuj Prada przez Neiman Marcus.

A potem była ta czarna ikona Gucci Bit Boston Boston, tylko dla różnorodności. Kolekcja Miley obejmuje wiele różnych marek, co jest jedną z moich ulubionych rzeczy. Kupuj Gucci przez Net-A-Porter.

Nie oznacza to jednak, że Miley straciła jakąkolwiek miłość do współczesnych marek. Ona i to See autorstwa Chloe Day Tripper Satchel wydają się dobrze dogadać. Kupuj patrz przez Chloe przez Nordstrom.

Mniej więcej w tym samym czasie Miley zaczęła wchodzić do Balenciaga z tym wielkim krótkim streszczeniem Balenciaga. Do dziś Miley nadal regularnie używa swoich toreb BAL. Wiele podobnych obecnych stylów Balenciaga, Ogromne 12 Velo, można uzyskać za 1895 USD przez Neimana Marcusa.

Ten wielki Pompon Balenciaga może być ulubioną torbą Miley, opartą na tym, jak zwykle ją nosi i jak długo ją ma. Klasyczna wersja sprzedaje za 1545 USD w Barneys.

Widząc, jak Miley wybiera kierunkową i wymagającą Rick Owens Fox Fur Messenger na długo przed futrzanymi torbami, co naprawdę sprawiło, że zdecydowałem, że podoba mi się, gdzie wybierała swój osobisty styl, chociaż zestawiając torbę z futrem z puszystym szczeniakiem… niefortunnym jest… niefortunnym wizualne, co najmniej.

Następnie Miley przeniosła się do Chanel. W szczególności, powszechnie kochana klasyczna torba z klapami Chanel, którą często nosi, zawsze jako crossbody lub długa torba.

I znowu z Chanel!

I jeszcze raz, na dobre. Miley naprawdę bardzo lubiła jej klasyczną klapę przez jakiś czas.

Czasami jednak wszyscy wybierają coś zupełnie innego niż inne rzeczy, które noszą. Haftowana Tote Simone Camille Moon’s Simone Camille jest z pewnością estetycznie od jej kolekcji toreb Balenciaga i Chanel, które już widzieliśmy. Zdobądź własną za 2307 USD za pośrednictwem Luisa przez Romę.

Chociaż ostatnio nie pasuje to do jej osobistego stylu, Miley ma również obowiązkową torbę bagażową Celine w swojej kolekcji. Wyobraziłbym jej, że jest ona bardziej fantomową dziewczyną Cabas.

Nawet przy wszystkich pieniędzy, które zarobiła na swoim zawodzie do tego momentu – i fakt, że ma teraz dostęp do tego, ponieważ ma ponad 18 lat – Miley wciąż wykopuje dobrą współczesną cenę. Jej Treesje Mortal Tote jest idealny dla jej ubranego, nieco przemysłowego osobistego stylu. Gdyby tylko było to wytwarzane!

Późno jednak Miley wybiera duże torby, które podwójnie jako szowal na siłowni, podobnie jak ten kupujący MM6 Martin Margiela. Zdobądź tę zamszową wersję w Shopbop za 555 USD.

Powinienem był uratować „ona po prostu jest Miley”Żart za tę torbę – Miley niosą ogromną torbę Chanel, być może vintage odmianą, jako torbę na siłownię.

Wreszcie, torebka, która wydaje się być wieloma niedawnymi przejęciami Miley – Tote Valentino Vavavoom. Możesz odebrać wersję Python w Neiman Marcus za 4995 USD.

Leave a Reply