Uncategorized

Gwiazdy przynoszą Burberry, Boyy i Louis Vuitton do NYFW

Oto kilka różnorodnych ciekawostek z NYFW: Bill Nye The Science Guy chodził w programie, podobnie jak Miley Cyrus! Tom Ford postanowił mieć swój pokaz NYFW w Los Angeles, który z pewnością nie zachwycił wszystkich. I myślę, że teraz wpływowi Tik Tok otrzymują zaproszenia do NYFW? Chociaż będziesz musiał mi je wskazać, ponieważ nie jestem na Tik Tok. London Fashion Week rozpoczyna się dzisiaj i jestem pewien, że wiele celebrytów, w których przedstawiono, już zmierza przez staw na prywatnym odrzutowcu. Udanej podróży!

Evelyn Kazantzoglou
Model Evelyn Kazantzoglou był widziany poza pokazem mody Monse podczas Nowego Jorku Fashion Week z noszącą itty Bitty Boyy Bobby Charm.

Kup teraz za pośrednictwem Net-A-Porter

Kendall Jenner
Oto ujęcie Kendall Jennera, out podczas NYFW z torbą Burberry Lola. Kendall siedziała na pierwszym rzędzie na kilku koncertach, ale jedynym programem, który przeszła w tym roku, był Tom Ford, który, jak wspomnialiśmy wcześniej, faktycznie odbył się w Los Angeles.

Kup teraz przez Farfetch

Jenna Dewan
Jenna Dewan została zauważona, niosąc tę ​​Tote Saint Laurent na Melrose Place w West Hollywood. Oczekuje swojego pierwszego dziecka z chłopakiem Steve’em Kazee.

Kup teraz przez Nordstrom

Candice Swanepoel
Candice Swanepoel uczęszczała do Zimmermann podczas NYFW, niosąc klasyczną torbę z klapą chanel.

Kupuj torby chanel przez modę

Nicky Hilton Rothschild
Nicky Hilton zabrał torbę Oscara de la Renta Tro na pokaz NYFW Oscar de la Renta. Muszę powiedzieć, że mniej celebrytów przynosi w tym roku torbę odpowiednią do marki.

Kup teraz przez Farfetch

Vanessa Hudgens
Vanessa Hudgens została złapana w tej torbie z paskiem Prada, spacerując po studio w szczególnie balsymalnym zimowym dniu w Kalifornii.

Kup teraz przez Nordstrom

Delilah Belle Hamlin
Delilah Belle Hamlin uczestniczyła w programie Vera Wang w NYFW z mamą, Lisą Rinną i siostrą Amelią Gray Hamlin. Delilah nosi torbę Prada Sidonie.

Kup teraz przez Nordstrom

Aimee Song
Wreszcie, oto piosenka Aimme, pozująca przed show Zimmerman z nową torbą Louis Vuitton. W tym roku The Zimmerman Show był szczególnie gorącym biletem.

Kupuj torby Louis Vuitton przez modę

Leave a Reply