Uncategorized

Pierwsze spojrzenie na piękne torby Gucci 2017

Wydaje się, że praktycznie niesprawiedliwe jest nazwanie prac Alessandro Michele w Gucci Just Fashion Collections. W swojej stosunkowo krótkiej pracy w marce Michele stworzył cały wszechświat estetyczny, który w jakiś sposób czuje się zarówno zupełnie nowy, jak i tak, jak Gucci wyglądał na zawsze, a na Cruise 2017 ten świat ponownie się rozszerzył.

Program, który odbył się w londyńskim opactwie Westminster pod koniec ubiegłego tygodnia, zawierał 96 pełnych wyglądów i obejmował zarówno kolekcje kobiet i mężczyzn, chociaż nacisk na program położono na odzież damską. Wiele modeli zawierało również torby, które są chlebem konsumenckim i masłem marki, a fani istniejących linii marki prawdopodobnie gromadzą się również do nowych utworów.

Co najważniejsze, Michele rozszerzył wykorzystanie znanych zakrzywionych bambusowych uchwytów marki do rejsu, co pomaga przywiązać przyszłość Gucciego z jego piętrową przeszłością. Istniała także nowa oferta z kształtami w wielokolorowej wężowej skórze, a także nowych motywów haftowych, wiele godnych uwagi na dużych hobo. Sprawdź kolekcję pasa startowego poniżej.

[Zdjęcia przez Vogue Runway]

Leave a Reply