category

Gucci’s Cruise 2019 pokaz mieszanej XV -wiecznej estetyki i drustą w Los Angeles w pewien sposób, że tylko Gucci mógł się oderwać

, gdy szukasz „eklektyki” w słowniku, to właściwie to tylko wpis z Wikipedii opisujący kadencję Alessandro Michele, w ten sposób kadencję Alessandro Michele, w ten sposób daleko w Gucci. W stosunkowo krótkim czasie Michele wyrzucił stadą estetykę swojego poprzednika i wrzucił wszystko, od średniowiecznej sztuki po nostalgię gier wideo z lat 80. po logo baseballowe w Major League. To nie powinno działać, ale ogólnie tak, wszystko dlatego, że jest tak żywiołowe i z tak bogatymi szczegółami. Na Cruise 2019 Gucci wysłał modele na pas startowy, który dosłownie płonęła, bo dlaczego nie?

Zawsze trudno jest wybrać konkretny temat kolekcji Gucci, zwykle dlatego, że istnieje tak wiele konkurujących tematów i pomysłów, że ogólna siła animująca jest przytłaczającym poczuciem, no cóż, gucci -ness. W tej kolekcji, oprócz płonącego zestawu wybiegu, Gucci dodał logo Chateau Marmont do serii toreb, w tym kultowego Jackie Hobo. Świętowanie słynnego hotelu w Los Angeles było wyraźnym hołdem dla klasy ludzi, którzy już dobrze przyjęli nowe Gucci: Brudne, ciężko partycypowe Glitterati, uosabione przez Superfan Gucci Jared Leto.

Pod tą warstwą znajdziesz więcej Gucci, więc wielu pokochało w poprzednich sezonach: egzotyki, zabawne kolory, mnóstwo ozdób i warstw druku i sprzętu. Michele chce również przyjrzeć się archiwom Gucci i ożywiając ikony z przeszłości, i wygląda na to, że jest potencjalny czas Jackie Hobo na słońcu. Sprawdź wybrane worki pasa startowego poniżej.

[Zdjęcia przez Vogue Rosja]

Leave a Reply