category

Moje preferowane produkty kosmetyczne z zimą 2021

Powiedziałem to wcześniej, jednak stwierdzę to ponownie, jestem ćpunem urody. Lubię testować nowy makijaż, produkty do pielęgnacji skóry, a także produkty zapachowe, a także jestem trochę skbakną kosmetyków. Dzisiaj dzielę się swoimi preferowanymi produktami, które są wypróbowane, prawdziwe, a także testowane przeze mnie z pierwszej ręki.

Zawsze wymieniam swoje produkty zimą, ponieważ powietrze staje się znacznie bardziej suche, a także chłodniejsze tam, gdzie mieszkam, więc wiele z tych produktów jest idealnych na mroźną zimową pogodę. Nawet jeśli masz szczęście do online w ciepłym klimacie, uważam, że spodoba ci się wybrane przeze mnie produkty.

Bez zbędnych ceregieli są to produkty w mojej rotacji kosmetyków, które w tej chwili kocham. Czy posiadasz jakikolwiek rodzaj z nich, czy masz dla mnie jakieś sugestie? Zrozumiemy w komentarzach!

Givenchy L’Ardit Eau de Parfum (93 USD)
Jestem samozwańczym ćpunem perfum, mam ponad 30 butelek w mojej obecnej rotacji. Wybór zapachu to prosta przyjemność, którą cieszę się każdego ranka, noszę go codziennie. Moją najnowszą obsesją zapachową była L’Antdit Givenchy, która jest francuska dla „zabronionych”. To doskonały zimowy zapach, to ciepły kwiat z nutami pomarańczowej kwiatu, jaśminu, tuberozy, ciemnej wetiver, a także paczuli. Jest to niezwykle wyjątkowy i zaawansowany zapach, a także zaniedbałem moje inne zapachy, używając L’Toindit w ciągu ostatnich kilku tygodni. Zabawny fakt, ten zapach został wyprodukowany dla Audrey Hepburn w 1957 roku, zanim został zaoferowany publiczności. Hepburn stwierdził, że sprzedaż go masom była zabroniona, od czego pochodzi nazwa. Został ponownie wyobrażony, a także wydany w 2018 roku z bardziej współczesnymi nutami, jednak wciąż jest to zabawny utwór z historii.

Trójkąt Marc Jacobs Triangle Little Sytuacja kosmetyczna (100 USD)
Zawsze wybieram kosmetyczne woreczki, a także szczególnie lubię tę uroczą obudowę Marc Jacobs Cheetah. Ważąca tylko 3 uncji, ta super lekka woreczka jest idealna do próżności lub sprowadza go do torebki. Możesz przechowywać kosmetyki, środki dezynfekcyjne lub dowolne inne różne produkty, które możesz mieć w torbie.

NARS Bronzing Proszek (38 USD)
W zimie wszystko wydaje się trochę bardziej matowe, w tym moja skóra. Bronzer jest moim preferowanym produktem obejmującym, ponieważ zapewnia mi trochę letniego świecącego, a także jestem trochę snobem, jeśli jestem szczery! NARS jest jedynym bronzerem, którego użyję, od 2010 roku odkupiłem cień „Laguna”. jeszcze raz bez zastanowienia.

Big nylon kosmetyczna Prada (595 USD)
Czy ktoś robi nylon znacznie lepiej niż Prada? (Spoiler Alert: Nope). Nylon jest doskonałą opcją do przechowywania kosmetyków, ponieważ jest super trwały, a także może być prosty, a także oczyszczony. Miałem pęknięcie proszków, wycieki warg, a także złamanie kultur perfum, podczas gdy przynosił je do mojej torebki, więc bycie szybkim czyszczeniem jest niezbędne dla przewoźników kosmetyków. Nylon chroni moje skórzane torebki przed każdym rodzajem wycieków, a także można je łatwo umyć, więc jest to dla mnie miejsce przy zakupie woreczki.

Shiseido Ultimate Sun Protector balsam SPF 50+ krem ​​przeciwsłoneczny (49 USD)
Suncreen to produkt, o którym jestem bardzo konkretny. Nie lubię odczuwać tłustej lub posiadania kredowej białej obsady, która niestety występuje z wieloma kremami przeciwsłonecznymi, które próbowałem. Mój święty krem ​​przeciwsłoneczny Graala to SPF 50+ Shiseido. Jest tak gładko, pięknie nasiąknie, a szczerze mówiąc, nawet nie mogę powiedzieć, że jest włączony. Obejmuje się bardzo dobrze, co czyni go najlepszym kremem przeciwsłonecznym, jakiego kiedykolwiek korzystałem. Niezwykle łatwo jest nie pamiętać o kremie przeciwsłonecznym w zimie, jednak większość specjalistów od skóry sugeruje użycie wszystkiego przez cały rok. Jestem prawie ukończony z moją butelką, a 100% będzie odkupić.

GEHWOLMED SAWVE DLA CRAPIDED Skin (23 USD)
Moja skóra staje się znacząco suszarką zimą, jednak w tym roku była dodatkowa brutalna od czasu całego środka dezynfekującego ręcznego, którego używałem. Moje ręce były naprawdę suche, a także swędzące od środka dezynfekującego ręce, a mój typowy balsam go nie wycinał. Kupiłem ten balsam do rąk Gehwola po przeczytaniu pozytywnych ocen w Internecie, a także byłem tak mile zaskoczony dokładnie, jak skuteczny był. Namoczył się, a także nie pozostawił lepkiej pozostałości. Ten krem ​​do rąk jest niezwykle sugerowany przez mnie nie tylko mnie, ale mój mężulek też go lubi.

Zestaw kosmetyczny Tory Burch Piper (332 USD)
Podoba mi się urocze kwiatowe detale na temat tych kosmetyków kosmetyków Tory Burch. Istnieje urocze pikowane detale wewnętrzne, które lubię, a woreczki są wykonane ze 100% tkaniny, dzięki czemu są bardzo proste do czyszczenia. Koszyjne torebki zdecydowanie stają się bardziej bałaganiowe niż typowa torebka, więc możliwość ich prania jest kluczowa. Naprawdę podoba mi się, że są 3 DIW tym zestawie w tym zestawie w tym zestawie.

Royce New York Makeup Clean Roll (48 USD)
Ta czysta rolek makijażu jest jednym z moich preferowanych produktów, które posiadam. Rozumiem, że nie podróżujemy bardzo dużo w tym sezonie, jednak to rozwinięcie się jest fantastyczne do codziennego wykorzystywania. Jeśli brakuje ci miejsca do przechowywania, są to idealna metoda do przechowywania szczotek poza zasięgiem wzroku. Naprawdę kupiłem to, kiedy mieszkaliśmy w 1 sypialni, 1 mieszkaniu w łazience w celu konsolidacji próżności, a także nadal go wykorzystuję.

Lele Sadoughi asorted 3-pakowa umowa dla dorosłych z maskami (40 USD)
Maski są teraz częścią naszego codziennego życia, ponieważ jestem tak pochłonięty wyborem odcisków Lele Sadoughhi. Są one oddychające, ale bezpieczne, co sprawia, że ​​czuję się naprawdę wolny od ryzyka, kiedy je noszę, jeśli muszę opuścić dom. Urocze odbitki to tylko dodatkowy bonus!

Stoney Clover Lane Masks Rainbow torebka (107 USD)
Podoba mi się ta urocza tęczowa torebka z Stoney Clover Lane do przyniesienia maski do torebki. Ta torebka jest idealna do przechowywania czystych masek lub trzymania maski po jej noszeniu. Po użyciu nigdy nie włożyłem zużytej maski z powrotem do mojej torebki, ponieważ może być zanieczyszczona zarazkami, więc ta torebka maski jest moim germafobicznym snem. Pamiętaj tylko, aby zetrzeć woreczek z dezynfekiem między zastosowaniami!

Regularne zawieszenie kwasu azelainowego 10% (7,90 USD)
Mówiąc o maskach, tej zimy miałem wzrost wyprysków na podbródku. Kwas azelainowy zwyczajny był dla mnie takim ratownikiem, że w rzeczywistości znika z dnia na dzień. Jeśli czuję, że nadchodzi jakikolwiek podrażnienie skóry, założę to przed snem, a także budzę się tak samo, jak usuwam skórę. To stało się świętym Graalem dla mojej wrażliwej, podatnej na trądzik różowatego!

Leave a Reply