Uncategorized

Jimmy Choo Manda Suede Bag

Ogólnie nienawidzę nazywania pseudonimów. Mandy. Manda. WSZYSTKIE irytujące, a nie moje imię. W moim życiu było bardzo niewiele osób, które uciekli z zadzwonienia i nikt nie ma obecnie przywileju. Chciałbym to zachować w ten sposób. Nie mam jednak nic przeciwko nazywaniu innych rzeczy przez te imiona i nie mam nic przeciwko torbie zamszowej Jimmy Choo Manda.

W rzeczywistości nie mogę uwierzyć, że jeszcze o tym nie pisałem. Wcześniej wyraziłem, że podoba mi się sposób, w jaki Choo ma mieszaną skórę i zamsz w wielu ostatnich torbach, i myślę, że głęboki kolor, taki jak granatowy, pokazuje różnicę między dwoma typami tkanin do doskonałego efektu.

Granat jest ciemny, ale mój ulubiony kolor do noszenia wiosną i latem jest biały i nic nie wygląda lepiej z białym niż granatowym. W rezultacie działa jako wiosenna torba, mimo że jest ciemna i częściowo zamszowa, i myślę, że ludzie z Jimmy Choo wykonali bardzo kreatywną sztuczkę, zdając sobie z tego sprawę. Oczywiście, marynarka wojenna działa również naprawdę dobrze na jesień, co wskazuje, że torba taka jak Manda jest jedną z niewielu torebek, które ostatnio widziałem, które faktycznie będą działać przez cały rok. Jest trochę drogi, ale jeśli można go nosić dłużej niż kilka miesięcy w roku, pieniądze są dobrze zbliżone. Po prostu nie nazywaj mnie Manda. Przejdź przez Net-A-Porter za 1595 USD.

Leave a Reply