Uncategorized

Purseblog pyta: Która torba zapewnia najwięcej komplementów?

Istnieje wiele powodów, dla których torebki są jedną z najważniejszych kategorii produktów w całej branży modowej, ale jednym z najważniejszych jest to, że torba kobiety jest praktycznie jednym z najbardziej widocznych aspektów jej dnia -KODYLKA WADRA. Konsumenci je uwielbiają, ponieważ najlepsza torba ma niezrównaną moc, gdy dotyczy podnoszenia wyglądu, a to oznacza również, że torby mają tendencję do wywoływania spontanicznych rozmów z innymi kobietami. Niektórzy robią to lepiej niż inni.

Ze wszystkich torb, jakie kiedykolwiek miałem, moja Tote Bagaż Céline prawdopodobnie przyciągnęła mnie najwięcej uwagi od przypadkowych nieznajomych, mimo że sprzedałem go po sześciu miesiącach, ponieważ po prostu tego nie kochałem. To było na początku 2011 r., Podczas najważniejszego wzrostu popularności w torbie, i zapłaciłem za moją jaskrawoczerwoną torbę bagażową sześć miesięcy wcześniej, wzdłuż zakupie, aby chronić jeden od Kirny Zabete. Dostałem kilka pełnych oddechów od nieznajomych, oprócz fantastycznej obsługi w luksusowych domach towarowych, które założyli, że powinienem być oddanym klientem zakupowym, aby uzyskać jedną z torb. Jedna kobieta na ulicy w Soho nawet zapytała mnie, czy może ją dotknąć, ponieważ pomyślała, że ​​nigdy nie ma kolejnej okazji. (Pozwalam jej.)

Ostatnio zwycięzcą były moje worki wiadra Mansur Gavriel, częściowo z tego samego powodu, dla którego to zrobiła torba – torby są trudne do wyśledzenia i przez pewien czas ludzie byli bardzo podekscytowani, widząc jedną na wolności i chcieli wybrać Mój mózg o najlepszym sposobie, aby go zdobyć dla siebie. („Kupuję torby na życie”, nigdy nie jest satysfakcjonującą reakcją, gdy ktoś pyta mnie, jak mam torbę, ale to jedyny, jaki mam.)

Kiedy dotyczy to mężczyzn zwracających uwagę na moje torby, z jakiegoś powodu ich wszech czasem faworytem był mój Stam Marc Jacobs. Nadal nie jestem do końca pewien, dlaczego prosto kolesi byli tak zafascynowani, ale bardzo pamiętna pierwsza randka na studiach poprosił mnie, abym ją przekazał, aby mógł to przeanalizować z bliska. Moja teoria: miała coś do ukończenia z uzbrojeniami jej charakterystycznego łańcucha.

Więc teraz chcemy wiedzieć: która z twoich toreb zmienia najwięcej głów?

Leave a Reply