Uncategorized

Będziesz chciał dodać te torby GG Flora Ophidia do swojej świątecznej listy życzeń

, podczas gdy wielu marzy o białych Bożego Narodzenia, a także śnieżnym sezonie wakacyjnym, inni spędzają swoje w niezwykle innej białej okolicach, białych piaszczystych plażach. Podobnie jak idylliczny sezon Śnieżny Śnieżny pasuje do filmów Hallmark, a także wesołych melodii z naszego dzieciństwa, palmy, a także dni pod słońcem nad ciepłym oceanem nie mogą zostać pokonane. Całkowicie w czasie w czasie wakacyjnego Gucci Cruise 2020 właśnie wylądował na miejscu, a także Alessandro Michele zabiera nas na ciepłą zimową ucieczkę. Jego zimowa przerwa obejmuje całkowicie ubrany statek wycieczkowy Gucci, który wypływa z dziwacznym, żywym klimatem (tak naprawdę nie sprawdź filmu, że jest tak zabawny).

W ramach kolekcji Gucci Cruise 2020 znajduje się linia toreb z motywami Gucci Flora, z których każda zawiera motyw GG z wydrukiem Flora na szczycie, równoważąc się według jasnych skórzanych wykończeń. Linia torebek z ekologicznym skórzanym wykończeniem jest w Internecie, a także oferowana w kilku najbardziej pożądanych kształtach Gucci, w tym plecak Ophidia, okrągła torba Ophidia, a także w torbie ophidia.

Historyczny motyw Gucci Flora został po raz pierwszy dostarczony przez Vittorio Accornero ponad 50 lat temu. Wzór łączy niezliczone kwiaty, zarówno tradycyjne, jak i tropikalne, które są następnie nakładane na motyw GG, a także obszyty jasną ekologiczną skórę. Wszystkie torby, które prezentujemy, są oferowane wyłącznie w Internecie, a także będą miały specjalny znacznik „Gucci Restisted Edition” we wnętrzu.

Gucci Ophidia GG Flora Mini okrągła torba na ramię za pośrednictwem gucci.com

Jednym z moich preferowanych kształtów z domu jest torba na ramię Gucci Ophidia. Ten kształt jest nieco nieprzewidziany w kształtach torebek, jednak jest to obecnie jeden z najbardziej urzekających i użytecznych mniejszych kształtów torby na rynku. Nadruk działa naprawdę dobrze w tym kształcie, oferując odpowiednią ilość kolorów, a także aspekty stylowe, aby naprawdę popłynąć torbę. Oprócz nic nie stwierdza tropikalnego wypadu, jak skórzane wykończenie ekologiczne. Ta torba na ramię pasuje więcej, niż można by sobie wyobrazić (więcej na ten temat), a także oferuje wnętrza zamek błyskawiczny, a także kieszenie na smartfony. Regulowany pasek na ramię sprawia, że ​​torba jest niezwykle prosta w noszeniu z spadkiem 17,5 ″. Wymiary to 9,5 ″ W x 7,5 ″ H x 3 ″ d.

Jeśli jesteś osobą plecakową, ta wersja rejsu 2020 jest dla Ciebie. Rozmiar plecaka Ophidia należy do kategorii „właściwej”, nie nadmiernie kłopotliwej, jednak nie w wyjątkowo niewielkiej klasyfikacji. Zewnętrzna przednia kieszeń zapinana na zamek umożliwia prosty dostęp do wzmocnienia, a także może przytrzymać sekrety lub telefon bez konieczności uzyskiwania dostępu do większego przedziału wewnętrznego. Beżowa bawełniana podszewka wewnętrzna ułatwia znalezienie każdego produktu, w którym znajduje się w środku, a także znajduje się kieszeń na zamek z tyłu torby dla ważnych produktów, oprócz dwóch otwartych kieszeni na smartfony z przodu, aby uzyskać łatwiejszy dostęp. Tył plecaka jest wykonany z czarnego dopasowania razem, a paski plecaka są regulowane.

Wcześniej zawieraliśmy okrągłą torbę Ophidia, a także ta kwiatowa wersja rozjaśnia torbę, a także oferuje żywy zwrot akcji. Flora nadruk, a także ekologiczne skórzane wykończenie przenoszą umysł w szczęśliwe miejsce, w którym palmy i słońce pomagają rozpuścić twoje obawy. Pasek łańcuchowy oferuje spadek 22,5 ″. Okrągłe torby nie kształtują się tak bardzo w środku, jakkolwiek możesz kształtować telefon komórkowy o wymiarach nawet 3,1 ”W x 5,7” x .3 ”D, a także wykorzystać sytuację karty w miejscu większego portfela. Ogólne wymiary to 7 ″ W x 7 ″ H x 2 ″ d.

Gucci Ophidia GG Flora Little ramię za pośrednictwem gucci.com

Gucci Ophidia GG Flora Little Backpack przez gucci.com

Każdy z tych stylów jest dostępny w wyróżniającym się pudełku, które prezentuje specjalną holograficzną metodę drukowania, która oferuje uderzenie w paski barwników w paski wraz z tropikalnym obrazem palm. Pudełko jest tak samo stwierdzeniem, jak produkt w środku, a także właśnie tak oferujesz wrażenia zakupowe. Gucci nadal przyciąga klientów, a także zapewnia zachęcające i ekscytujące doświadczenie, od strony internetowej po sklep po pakowanie, te w Internecie, te w Internecie dają świąteczny prezent do zapamiętania.

Gucci Ophidia GG Flora Little ramię za pośrednictwem gucci.com

Kupuj teraz na gucci.com.

Gucci Ophidia GG Flora Little ramię

Gucci Ophidia gg flora mini okrągła torba na ramię

Gucci Ophidia GG Flora Little Carr Work

Gucci Ophidia GG Flora Little Container Bag

Gucci Ophidia GG Flora Zip wokół portfela

Gucci Ophidia gg flora mini torba

Gucci Ophidia GG Flora Little Plecak

Gucci Ophidia GG Flora Little ramię

Gucci Ophidia GG Flora Medium Tote

Leave a Reply