category

Tibi Spring 2013: Uosobienia Casual Chic

Tibi to marka, którą obejmuję podczas tygodnia mody, ponieważ mam obsesję na punkcie marki i jej projektów. Amy Smilovic jest prawdopodobnie jednym z najbardziej przyziemnych projektantów, jakie kiedykolwiek spotkałem, a od momentu, gdy zobaczyłem ubranie marki, byłem uzależniony. Czuję, że jestem dziewczyną Tibi; Uwielbiam ubrania, które są noszone i proste w swoich liniach, ale eleganckie w ich projekcie.

W ubiegłym sezonie program Tibi był wypełniony wydrukami, a redaktorzy, kupujący i blogerzy pojawili się na pokazie w tym sezonie w grafikach Tibi. Ale na wiosnę 2013 r. Odciski były dostępne i były w środku. Eleganckie dopasowanie chłopaka zdefiniowało wiele spodni i podobnie jak niektóre inne pokazy w tym sezonie, wygląda na to, że wszyscy powinniśmy robić chrupki – przycięte topy są w środku. Kiedy nadejdzie Do spódnic i sukienek dopasowany stanik ustąpił miejsca bardziej rozszerzonym dno, a dopasowana talia jest znaczącą wiosenną podstawą.

Tak wiele innych projektów ma bardziej sztywny motyw do swoich linii, co może utrudnić znalezienie większości linii – nikt nie chce wyglądać, jakby starał się zbyt mocno. To nie jest i nigdy nie wydaje się być w przypadku Tibi. Tibi ma być noszone, nie ma znaczenia, czy jesteś przy basenie, w lesie, czy na ulicach Manhattanu. I chociaż pozostajemy bez druku, jest piękno w szczegółach kolekcji Tibi wiosną latem 2013 roku i wiem, że nie mogę się doczekać, aby ją nosić.

Leave a Reply