category

PURSEFORUM ROUNDUP – 14 listopada

Jesteśmy w połowie listopada i słyszeliśmy o złą pogodę dla wielu naszych przyjaciół tourseforum. W tym tygodniu spojrzeliśmy na sprzęt chłodniczy i uderzyliśmy w prawdziwe złoto w Hermès i Chanel. Wpadliśmy również na plac zabaw i szklanego pantofla. Dziękujemy za zatrzymanie się, mamy nadzieję, że spodoba ci się podsumowanie!

W naszych relacjach tylko dla członków i rodzinnej subforum sezon wakacyjny jest także sezonem dla dramatu rodzinnego. W tym roku dzwonią w tym roku z wieloaspektowym wątkiem dylematu Absolutpink i jesteśmy pewni, że jest coś, co uderza w akord z prawie wszystkimi. Zebraliśmy również koło z wątkiem przyjaźni Pink888, kolejnym, który trafił do domu dla wielu członków. Czy dorastałeś od kumpla i walczyłeś ze swoimi uczuciami?

Nasz obraz w tym tygodniu pochodzi z jednej z naszych ulubionych dywersji, Animeicious Subforum. Ten mały szczeniak to Furbaby of Deecullenx3, który udostępnił zdjęcia na zdjęciach twoich zwierząt, które sprawiają, że lol wątek. I, trochę późno na Halloween, wpadliśmy również na dyskusję ogólną, w której wątek Where in Ghosts w pełni nadchodzi. Nasi członkowie mieli pewne przejmujące i dość przekonujące doświadczenia, które możesz chcieć podzielić się.

Mieliśmy dla ciebie miłe, przytulne zimowe zużycie, ale natknęliśmy się na ten uroczy strzał z Alyssalenore w nici Stuart Weitzman w szklanym pantoflu i pomyślał, że będzie fajnie się podzielić. Jeśli chcesz rozważyć więcej butów, rozpoczyna się nowy wątek butowy Stuart Weitzman, a także wątki na butach od Chloé, trądziku, Rag i Bone, Isabel Marant i innych. W Christian Louboutin Orid ma również na myśli buty i potrzebuje pomocy w podjęciu decyzji.

W Hermès znaleźliśmy coś, co jest tylko biletem na wyraźne jesienne popołudnie: cudownie dekadencki Rocabar jeżdżący kaszmirem, wspaniałe akcesorium, które zrzuciło wszystko inne z naszej listy życzeń. Hfromt podniósł jeden w soczystym antracycie; Są one tak przytulne i nieodparte, a nici jest ich pełne w wszystkich bogatych, głębokich kolorach Hermès, tak pięknie.

Również w Hermès zauważyliśmy tę ostrą torbę, zestaw narzędzi, od Dollynczic. Te i wiele innych fantastycznych zakupów można znaleźć w tym, co jest twoim ostatnim wątkiem zakupowym, w którym zawsze czekają się emocje zastępcze. Prowadzimy również ożywioną dyskusję na temat malowania toreb Hermès; Zapraszam do ważenia tutaj.

W Chanel znaleźliśmy natychmiastowe ujawnienie w czasie prasy: ten elegancki matowy chłopiec, który okrągł nowy dom z Juliex3. Zauważyliśmy również, że nić kolczyki dostała guz i stwierdziła, że ​​kolekcja Mizztnoi była dużą częścią powodu. W krótkim czasie pojawia się wiele bardziej oszałamiających kolczyków, więc jeśli jesteś fanem kolekcji biżuterii Chanel, nie będziesz chciał przegapić tego wątku.

Był to trudny wybór, wybierając tutaj torbę do podkreślenia, więc wybraliśmy dwa. To złote sprzęt Python Boy jest oszałamiający, a wątek Paris75 jest pełen absolutnie światowej klasy zdjęć, od pudełka po torbę. Od kolczyków po obuwie i wszystkie worki pomiędzy nimi, mamy przykryte naszą Chanel Subforum – jeśli jesteś fanem linii obuwia, zatrzymaj się tutaj, aby zobaczyć Espadrilles, które nasi członkowie dodali do swoich kolekcji.

W tym tygodniu Beachbaggal strzelił wiele trenerów, w tym bogatego niebieskiego maku, co to dopiero początek. Abwd pokazał uroczą torbę na kredowej i obejmowało ujęcia modelowania, które zawsze są mile widziane i tak cenne podczas dokonywania wyboru. Snoflinga pokazała również nową torbę, dość małą mini torebkę łańcucha w migoczącym metalicznym.

Sarah03 ujawniła wspaniały wybór toreb, wszystkie pięknie sfotografowane. Tęskniliśmy za tym we wrześniu, ale jesteśmy pewni, że spodoba ci się to ujawnienie, która ma rację w jej opisie tego gramercy jako spełnienia marzeń.

To wszystko na Roundup w tym tygodniu i mamy nadzieję, że znalazłeś ciekawe torby do podziwiania i rozmowy do dołączenia. Będziemy tu w przyszłym tygodniu na kolejną edycję i mam nadzieję, że w międzyczasie masz wspaniały weekend i tydzień. Dzięki za zatrzymanie się!

Leave a Reply