Uncategorized

Ostatnia obsesja: torba Mulberry Travel Day

Przez ostatnie kilka lat wydaje się, że Mulberry nie może zrobić praktycznie złego. Pomimo prawdy, którą uważam, że partnerstwo Lana Del Rey jest nieco błędne, jest to praktycznie podobne do wyjątku, które potwierdza wytyczne – Mulberry ma wyjątkowo zapalone poczucie tego, co to jest młode, modne kobiety, które chcą nosić. Alexa, a także jej sukces nie był fuksem; Marka rozumie swoich klientów.

Najnowszą torbą do wyroku z pleśni Alexa jest torba Mulberry Travel Day, która pomimo nazwy nie jest tak naprawdę kawałkiem bagażu. Zamiast tego jest to jeszcze jedna torba crossbody w stylu Proenza Schouler PS1, która jest kształtem, który zdobył świetną działalność klientów, a także jeszcze znacznie więcej pieniędzy w ciągu ostatnich kilku lat. W jasnej ekologicznej skórze z jaszczurką jest to nieco kawałek współczesnej doskonałości akcesoriów.

Wytłoczone skórki zazwyczaj jesienią gdzieś w niesamowitej dolinie dla mnie, co oznacza, że ​​zazwyczaj im zapobiegam, jeśli to możliwe. Staram się jednak zachować otwarty umysł dla naprawdę świetnej pracy wytłaczającej, a także należy do tej kategorii. Gdyby torba była jasnozielona, ​​nie sądzę, że czułbym prawie atrakcję, którą robię teraz, a bez faktury, odmiana kolorów wyglądałaby nie na miejscu. Ten styl jest sytuacją, w której wytłoczenie dodaje coś zamiast po prostu niepotrzebnego dodatku, co jest równie rzadkie. Zawsze dlatego, że widziałem tę torbę na wybiegu we wrześniu, czekałem na jej przybycie. Wreszcie jest tutaj, a także jestem tak samo podekscytowany, jak pierwszy raz, kiedy to zobaczyłem. Kup z Net-A-Porter za 1750 USD.

Leave a Reply