Uncategorized

W ramach zawirowań LVMH Hermes jest na cele rekordowego roku

? Jaka recesja?

Ponieważ Hermes ma zgłosić o 30% wzrost dochodów w trzecim kwartale, nie jest trudne do zrozumienia, dlaczego dyrektor generalny LVMH Bernard Arnault ma taką oprocentowanie w spółce. Według Women’s Wear Daily, Boost koncentruje się na sukcesie jedwabiu, skóry, a także kategorii zegarków, które stanowią kręgosłup Hermes Custom, a także reprezentują wiele poszukiwanych produktów firmy. Podsumowując, przedstawiciele gospodarstw domowych uważają, że Hermes może być na dobrej drodze, aby mieć wiele udanego roku w historii biznesu.

Tak więc Hermes nie tylko przetrwał słabe czasy gospodarcze w opłacalny, nastawiony na wzrost sposób, ale także ten raport sprawia, że ​​wzrost nie był przypadkiem lub wynikiem krótkoterminowej taktyki. Zamiast tego reprezentuje prawdziwą stopę konsumentów zainteresowania tym, co Hermes robi najlepiej, co zapowiada tylko o wiele więcej przyszłego wzrostu, a także zyski z udziału w rynku dla francuskiego giganta wysokiej klasy.

WWD szczególnie wspomina o sukcesie torby Crossbody Jypsiere jako kamienia węgielnego ciągłego rozwoju Hermesa, a także zapewnia fanom marki nowa torba do obsesyjnie gromadzenia się z pewnością zwiększa sprzedaż. Wraz z nowym innowacyjnym dyrektorem Christophe Lemaire zorganizował swój debiut na jesień/zimę 2011, tylko czas pokaże kolejne przeniesienie torebki firmy. Co chciałbyś zobaczyć z Hermesa w przyszłości?

Źródło: Codziennie noszenie kobiet.

Leave a Reply