category

PURSEFORum Roundup – 22 kwietnia

Kto jest przygotowany na jeszcze jeden weekend? Zdecydowanie jesteśmy, ponieważ cieszymy się, że postanowiłeś rozpocząć weekend z kolejną edycją Purseforum Roundup. W tym tygodniu wiosna przybyła do Mulberry, dogonowaliśmy pewne płonące obawy związane z obawą tydzień Subforum, a także więcej.

Czy znalazłeś naszą troskę o tydzień subforum? Ta dość nowa funkcja Purseforum zawiera rozwiązanie wszystkich naszych palących pytań, na przykład „co to za ostatnia torebka, którą kupiłeś” (odpowiedził pięknie przez Dextersmom z tym miastem Metal Plate): „Która z twoich toreb daje najwięcej komplementów , ”, A także słodko -gorzki„ Co to jest torba, która uciekła? ”

W Mulberry w tym tygodniu Bromley podzielił się dość zakupem z naszymi fanami Mulberry, którzy zdecydowanie docenili pop; Idź tutaj, aby zobaczyć, co było w torbie! ButtonNeux również dostała nową tętniące życiem torbę, a także potraktował nas na zdjęcie gospodarstwa domowego w jej wątku.

Nasze kobiety Mulberry uwielbiają wiosenne torby Mulberry, a także wątek kwiatów, szczęśliwe miejsce pełne oszałamiających toreb i pięknych ogrodów. Ta urocza torba należy do Loveheart, która również lubi żonkile, które są pierwszymi wiosennymi żarówkami, które pojawiają się w wielu częściach Stanów Zjednoczonych. Ten wątek rozjaśni twój dzień, który obiecujemy!

Jak to jest w przypadku koloru? Odkryliśmy ten klejnot bitowy w wątku zakupów bezmłosu. Te wątki można odkryć w większości naszych podrzędnych projektantów, a także lubimy oglądać zakres toreb, a także akcesoria, które odkrywamy, gdy nasi członkowie przyznają się do oszukiwania preferowanych projektantów. Ten portfel wolności należy do MinLolipop, a także wygląda na to, że możemy zobaczyć podręcznik, więc miej oczy na tym wątku, aby zobaczyć, co jeszcze się pojawi.

W Hermès styl „oszukiwania marki” zmienia się nieco, gdy nasi członkowie dzielą swoje „odpusty niebędące Hermès”. Dla Amozo niedawno oznaczało to podzielenie się jej apel Karlito wraz z jej oszałamiającym Birkinem i sprawą karty.

Entuzjaści torby rozumieją, co oznacza pomarańczowa pudełko, ponieważ zawsze zawiera coś wyjątkowego. W tym tygodniu odkryliśmy malutki Weeny Hermès Evelyn, jeden z najstarszych stylów marki z Method Back, gdy specjalizuje się przede wszystkim w przedmiotach jeździeckich. Przejdź do wątku Expose JW10029, aby uzyskać wszystkie szczegóły jej nowej torby, a także reszty jej rodziny Hermès Bag.

Odkryliśmy jeszcze jeden akcesorium na torbę z kolekcji Amozo, którą chcieliśmy podzielić się: tym razem pasek z par Fendi, a także dodaje trochę zabawy tej tradycyjnej Evelyn. Wykopaliśmy to w Hermès, jadąc w nici podróżnika, co nigdy nie rozczarowuje.

To cudowne Clutch Saint Laurent pojawiło się w YSL w tym tygodniu, a także musimy pogratulować Maianh_96 z prefektem jej pierwszej torby od Saint Laurent, choć zawsze będzie to dla nas Saint Laurent Yves.

Bagnshoes5 szuka pomocy w wyborze, która z tych trzech toreb do dodania do jej kolekcji. Lubimy decyzję o współpracy, a także oczywiście wciąż jest czas na ocenę tutaj. Jaki jest Twój ulubiony? W tym przypadku jesteśmy stronniczymi w stosunku do YSL, chociaż Gucci jest fajnym uchwytem klasycznym.

WOC lub portfel na łańcuchu jest niezbędną torbą, a także wyborem na poziomie podstawowym, który wypróbowuje nową markę. Ten wątek w YSL jest miłym porównaniem WOCS z Chanel, a także YSL. Jeśli ta garderoba niezbędna znajduje się na twojej liście pożądanych, jest to lokalizacja, aby zrozumieć więcej!

SAD16480 nie może być teraz niefortunne, ponieważ ci dwaj nowi łogatowie trenera są po prostu wspaniałe! Ta torba naprawdę faluje torebkę, a także wielu naszych członków trenera jest nieuczciwych; Sprawdź turkusowe piękno z Loco4Coco, a także ten tradycyjny łotrzyk na siodło z Teagaggle. Oczywiście w trenerze jest o wiele więcej toreb, takich jak wiosna nić PCE w 2016 r. – wciąż mocno!

Również spóźnione wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla CoachCruiser, który ma wspaniały gust, a także wybrał dwie wspaniałe torby z okazji jej wyjątkowy dzień. Ta fioletowa podszewka jest po prostu wspaniała!

To wszystko dla nas. Zdjęcie Doutzen z najnowszych zakupów obuwia sprawiło, że myślają: czas na nowe buty! Więc idziemy.

Życzymy fantastycznego tygodnia, a także podziękowania za zatrzymanie się. Do zobaczenia ponownie w następny piątek, a także pamiętamy, jeśli w dowolnym możliwości masz plany w ten weekend, aby sprawdzić premierę sezonu Game of Thrones, bądź pewny, że nasz wątek sezonu 6 jest już w toku. Do zobaczenia w przyszłym tygodniu!

Leave a Reply