category

Wiele toreb Kelly Ripa

Kelly Ripa posiada dziwne miejsce w moim sercu. Zasadniczo jestem niechętny do porannego tupotu w stylu show i ogólnie unikam Buveup Television, z wyjątkiem porannego programu CBS-Helled-Helled. (W przypadku, gdy zawsze podejrzewałeś, że jestem seniorskim obywatelem mającym 20-letnią nowojorską, jest jeszcze jeden dowód na twój spisek.) Jednak co jakiś czas potkam się na żywo z Kelly i Michaelem, I uderzają mnie to, jak ciepły, szybki i zabawny jest Kelly. Nie jest gospodarzem, którego spodziewałbym się, ale wygrywa mnie w ciągu kilku minut za każdym razem.

Kelly nie jest tak żarliwie, a za nim paparazzi, jak niektórzy ludzie, których przedstawiamy, ale ponieważ mieszka w Soho i ma fantazyjną pracę medialną, Nowojorskie Fototyki mają sprawiedliwy udział w jej zdjęciach. Przeszliśmy przez te zdjęcia, aby wymyślić podsumowanie kolekcji torb Kelly, a odkryliśmy, że Kelly jest jak wielu z nas – kupuje ładną torbę, a potem używa jej w kółko, dopóki nie zostanie zużyta, albo ona lub ona, albo ona jest zużyta lub ona Musza to dość na korzyść czegoś nowego. Oprócz ścisłego reżimu treningowego, Ripa może być jednym z nas, co może czyni ją tak całkowicie sympatyczną.

Chociaż jest raczej wybitną osobowością medialną, Kelly prawdopodobnie nie otrzymuje bezpłatnych torb w prawie tempie, jaką robią piosenkarze i aktorki, jeśli w ogóle, ponieważ nie jest w stanie kontroli, która przynosi jej wagę każdego wyboru mody. Gdybym musiał zgadnąć, powiedziałbym, że kupiła każdą torbę na tej liście, zaczynając od jej ukochanej torby bagażowej Celine, która jest wersją bez rurociągów sprzed kilku lat. Kelly wciąż nieustannie nosi tę torbę i wydaje się, że ją uwielbia.

Jeśli chodzi o sprzęgła, Kelly wydaje się mieć powinowactwo do Balenciaga – sprawdź jej gigantyczną kopertę patentową Balenciaga. Odbierz go w zwykłej skórze za 945 USD za pośrednictwem Barneys.

Kelly złożyła również bioder Balenciaga bez paska na ramię jako sprzęgło. (A przynajmniej to właśnie myślę, że tutaj patrzymy.) Czerwona wersja przywróci Ci 815 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa.

Reporter Chanel Cambon z Kelly Satchel to dla mnie ogromny wybuch; Tak bardzo chciałem jednego w połowie 2000 roku.

Zarodnie proporcjonalne czarne torby wydają się być dziennym miejscem Kelly, podobnie jak dla tak wielu kobiet w Nowym Jorku (i wszędzie, ale szczególnie lubimy czarne). Jej torba Hełmut jej Toda jest częstym towarzyszem. Kupuj Tod’s Via Neiman Marcus.

Torba kamizelki Alexander Wang Bianca jest tak dziwnym elementem, a także została wyprodukowana tylko na jeden sezon, w 2009 roku. Dziwnie cieszę się, że Kelly nadal ją nosi (lub połowę). Kupuj Alexander Wang przez Shopbop.

Kelly od czasu do czasu wybiera dużą brązową torbę, taką jak Tote Hudson w Stripsed Marc Jacobs w ciemnej czekoladzie. Kupuj Marc Jacobs przez Net-A-Porter.

Z drugiej strony jest torba Balenciaga Cherche Midi w Kelly. Kupuj Balenciaga przez Neiman Marcus.

Podsumowując torby na dzień (no cóż, worki bez hermesa), mamy torbę Kelly Louis Vuitton Deauville. 1610 USD przez Louis Vuitton.

Jak zapewne można sobie wyobrazić, Kelly całkiem dobrze czyści, jak w przypadku tego błyszczącego sprzęgła z koralikami Judith Leiber na galę baletu w Nowym Jorku. Kup Judith Leiber przez Neiman Marcus.

Przede wszystkim największą torbą Kelly wydają się być jej dwoma neutralnymi Birkinami. Kiedy nie nosi Tote Celine, prawie zawsze ma jedną z nich na ramieniu. Po pierwsze, klasyczny Black Hermes Birkin.

W bardziej swobodnym (i wyglądając o to, o wiele bardziej upalny) dzień, preferencje Kelly dotyczy jej brązowego Hermesa Birkina.

Leave a Reply