Uncategorized

Rewelacyjne kolory podwójnej torby Prada w Saffiano Cuir na jesień 2015

Summertime mogły właśnie rozpocząć, jednak sklepy otrzymują już zamówienia w przedsprzedaży jesiennych toreb, a także Prada ma moje serce. Jedna z najbardziej poszukiwanych toreb z Prady, podwójna w Saffiano Cuir, jest wydawana w nowych kombinacjach kolorów, które pasują do gotowych do noszenia wyglądu z Prada Autumn 2015 Show.

Różowa zewnętrzna zewnętrzna wnętrze z turkusowym wnętrzem jest jednym z moich ulubionych, wraz z Granito, a także Acquamarina, zarówno kombinacją szarości, jak i turkusowych. Prada łączy kolory, które są zarówno oczekiwane, jak i nieoczekiwane, jednak pozostawia to torbę, która jest oszałamiająca. Podwójna torba Prada jest ulubieńcem fanów, a także łatwo jest zrozumieć, dlaczego: skóra Saffiano jest łatwa do przyniesienia, a także dobrze wykorzystuje wykorzystanie, ale dobrze utrzymuje swoją strukturę.

Ta partia podwójnych toreb Prada będzie trafić do sklepów lipiec i sierpnia, a także koszty wyniesie 2680 USD za mniejszy rozmiar, a także 2890 USD za większe. Spójrz na torby i kolory, wraz z wyglądem pasa startowego, który dał Pradę inspirację dla każdego. Kupuj torby Prada za pomocą Prady w Internecie, a także Bergdorf Goodman.

Prada Double Saffiano Cuir Turchese i Acquamarina

Prada Double Saffiano Cuir Tamaris i Pesca

Prada Double Saffiano Cuir Orchidea i Acquamarina

Prada Double Saffiano Cuir Granito i Acquamarina

Prada Double Saffiano Cuir Edera i Anice

Prada Double Saffiano Cuir Nero i Mughetto

Obrazy za pomocą Prada i Style.com

Leave a Reply