category

Odsłaniając moją nową torbę Trapeze Celine

Spędzam mnóstwo czasu na torebce z Tourseforum, sprawdzając torbę członków, i zaufaj mi, to coś, czego nie chcesz przegapić. Za każdym razem, gdy członek ujawnia nowe przejęcie, wydaje się, że zakup jest rozebrany, od wstążki na pudełku, do torby do sypialnych, aby w końcu ujawnić samą nową torbę. Zrobiłem małe zakupy w weekend i zanim się zorientowałem, wychodziłem ze sklepu Celine z nową torbą.

Zdecydowałem, że moje ujawnienie powinno być produkcją, z moimi ulubionymi słodyczami i moim ulubionym nowym słodyczami. Zobacz, jak moje nowe dziecko ożywa!

A teraz więcej szczegółów! Posiadam kilka różnych stylów Celine, ale trapez od dawna był na moim radarze i nie dodałem go jeszcze do mojej kolekcji. Początkowo poszedłem do sklepu Celine z jednym celem (aby pomóc mojej siostrze w znalezieniu nowej torby), ale podobnie jak urządzenie domowe, coś zaczęło nazywać moje imię. Posiadam tak wiele toreb, ale ilekroć dodam nowy do mojej kolekcji, chcę, aby była inna niż wszystko, co posiadam, a ta torba trapeza pasowała do kryteriów. Zazwyczaj nie jestem przyciągany do włosów cielęcy, ale przednie klapa włosów Flamingo i zielone boki działają tak pięknie, że nie można było powiedzieć „nie”. Połącz go z elegancką czarną skórę cielęcką i znalazłem torbę Celine moich marzeń.

Więc co zrobiłem? Opuściłem sklep i prawdopodobnie powinienem był iść dalej. Początkowo to zrobiłem. Poszliśmy o pół przecznicy, a potem zdałem sobie sprawę, że nie mogę być bez tej torby. Wróciłem od razu i kupiłem, a nie minęła sekunda, że ​​nie patrzę na mój najnowszy dodatek i mdleć.

Cena wynosi 3750 USD za pośrednictwem Celine.

Leave a Reply