category

Przedstawiam Gucci Tiger z okazji Roku Tygrysa

Zaczynam Nowy Rok z nową listą życzeń torebek i w przeciwieństwie do zeszłego roku, w którym tak naprawdę nie czułem potrzeby żadnych nowych torb, wydaje mi się, że to zrobić w tym roku być gorąco. W zeszłym tygodniu podzieliłem się, jak bardzo kocham torebkę nastolatków Bottega Veneta i chwilę, w której zobaczyłem tę torbę Gucci, poczułem tę głęboką tęsknotę, takiego, w którym czuję, że skończę z tą torbą bez względu na wszystko.

W mojej torbie jest tu kilka rzeczy, które kupują szaleństwo, a najważniejsze jest to, jak bardzo kocham Gucci i moje totes Gucci. Jest ta flora, z której używałem tak wiele razy (moje ma jednak zielone skórzane wykończenie), i szybko stała się jedną z moich wielu noszonych toreb i chociaż nie potrzebuję kolejnej torby, chętnie je wziął. Torba, na którą mam oczy, to torba na średnim biurze Gucci Tiger, która została wydana dzisiaj w ramach znacznie większej kolekcji kapsułek, Gucci Tiger.

Gucci idzie pełny tygrys

Z okazji roku tygrysa Gucci wydał wybór tygrysów Gucci, od gotowych do noszenia i akcesoria po buty i wiele innych. Fascynacja Alessandro Michele dobrze łączy się z taką kolekcją, zapewniając szereg kapryśnych interpretacji tygrysa. Podobnie jak w przypadku wielu wydawnictw Gucci, istnieje również archiwalne odrodzenie. Dominujący wydruk to reinterpretacja projektu pod koniec lat 60. XX wieku autorstwa Vittorio Accornero, artysty i ilustratora, który stworzył charakterystyczny projekt flory domu. Ten spektakularny druk ma tygrysy na kolorowym pastelowym tle zieleni i kwiatów. Podobnie jak w przypadku większości tego, co robi Michele na czele marki, jest nieodłączna zabawność, łącząc przeszłość i przyszłość domu.

Uwielbiam ekspansywność tej kolekcji, od wszystkich odmian nadruku na niektórych znanych sylwetkach (takich jak ta torba konia 1955) po tę strukturę, w której po raz pierwszy się zakochałem. Sformułowanie tygrysa i „Gucci Tiger” jest widoczne w łatce na kurtkach, dżinsach i dzianinie, a także dodatkowy motyw wielokolorowy przerobiony w Monogramie Maxi. Każdy element jest zupełnie inny, a jeśli masz coś na oku, pamiętaj, aby przeczytać opis, ponieważ niektóre elementy w tej kolekcji mają ręczne malowania tygrysa.

Wracając do torby, która zaczerpnęła mnie w tej kolekcji, to cudowna torba jest dostępna z białymi lub jasnoniebieską skórzaną wykończeniem. Z pewnością jasnoniebieski może się nieco lepiej, a raczej nie pokazuje zużycia nieco lepiej, ale biała jest wersja, w której po raz pierwszy się zakochałem.

Istnieje wiele powodów, dla których uwielbiam tę torbę; Przede wszystkim jest tygrys i kwiatowy nadruk, który znajduje się zarówno z przodu, jak i z tyłu torby. „Gucci Tiger” w literach scenariusza dodaje ciekawy akcent, a jeśli nie byłeś miłośnikiem Gucci lub mody, możesz przegapić zdanie, że jest to z pewnością dość wyjątkowy nowy element marki. Skóra użyta na torbie jest sztywna, aby nadać konstrukcję TOTE, co pomaga utrzymać swój kształt i pochwalić się nadrukiem w czysto, jednocześnie utrzymując elementy w środku. Zawsze mogę sprawić, że tak bardzo, jak potrafię o wiele bardziej garbowaną torbę, a w tym przypadku, z ogólnymi wymiarami 14,8 ″ W x 13 ″ h x 6,1 ″ d, myślę, że to optymalne Torba jest ustrukturyzowana. Wnętrze torby ma bawełnianą podszewkę lnianą i jedną kieszeń na zamek błyskawiczny. Jeśli chcesz trochę chronić torbę, jest też zamknięcie haczyka, ale wciąż jest to otwarty. Przyjęcie paska jest odłączane z kroplem 24,8 ″, aby umożliwić zużycie na ramię lub crossbody. Cena wynosi 2700 USD za pośrednictwem gucci.com

Nie mam w szczególności powodu, aby świętować rok tygrysa, oprócz tego, że mam nadzieję, że w tym roku będzie dla nas lepszy niż w zeszłym roku, a kiedy dotyczy powodów zakupu toreb, wydaje się, że jest to wystarczająco ważne .

Kupuj teraz całą kolekcję Gucci Tiger!

Leave a Reply