category

Panie, co powiedziałem o druku Zebry?

Dolce & Gabbana Miss Sicyly Satchels, 1407 USD, a także 2805 USD za pośrednictwem Luisa przez Romę.

Czasami, kiedy komponuję publikację o czymś, co moim zdaniem może być rozwijającym się trendem, wydaje mi się, że wziąłem udział w odrobinie cudownego myślenia w branży modowej. Spekuluję coś – kształtu, koloru lub w tym przypadku wzoru – a także nagle zaczynam go widzieć wszędzie. Oprócz tego właśnie wydarzyło się, odkąd niedawno zastanawiałem się na głos, czy torby Gucci Zebra Resort były wskaźnikiem, że moda będzie grała bardziej z nadrukiem zwierząt innym niż lampart.

Dziś rano natknąłem się na zamówienia z przedsprzedaży dla tych dwóch Dolce & Gabbana Miss Sicyly Satchels w cekinach, a także włosach cielęckich, a także mają więcej przekonań niż kiedykolwiek, że zobaczymy więcej Zebry w ciągu najbliższych kilku sezonów . Podobnie jak Leopard, wzór jest elastyczny, a także ma potencjalną, którą należy wykorzystać jako neutralny, a także wydaje się nieco świeższy, ponieważ nie widziałem go wszędzie przez ostatni rok.

Problem z Zebry polega na tym, że ma on tendencję do wyglądania niedrogiej w porównaniu z innymi nadrukami zwierząt, więc zużycie, a także zainteresowanie szczegółami, mają ogromne znaczenie. Z drugiej strony projektant może całkowicie zaakceptować kampowe, kiczowate wysokie cechy druku, a także odkryć podobnie wspaniały produkt, co zrobili Dolce i Gabbana z kolekcją jesień 2011 roku. Zapomniałem, że program obejmował tyle zebry, ponieważ Dolce jest znacznie częściej związany z lampartem (i co ma to dobrze, że ma to na stałym wydrukach lamparta), jednak dla zabawy przyniosłem jedną z tych toreb. Nie jestem tego pewien, czy byłbym gotów za nie zapłacić. Kup z Luisą przez Romę za odpowiednio 1407 USD lub 2805 USD.

Leave a Reply