category

Purseforum Roundup – 27 września

Cóż, jesień jest tutaj i chociaż wielu naszych członków przechodzi przez wiosną 2014 r., Które znalazły się w tym miesiącu nagłówki, przesuwamy również nasze garderoby w oczekiwaniu na chłodniejsze dni i dni chłodniejsze i dni Noce. Myśleliśmy, że fajnie byłoby szukać jesiennych zakupów naszych członków wokół torebki, więc chodź i zobacz, co znaleźliśmy!

W trenerze wiele ujawnień utrzymuje naszych członków w tym tygodniu. Jennylee133 dodała do swojej kolekcji piękny Phoebe i nie przegap, że nie przegapię swojego ładnego kamei. Fani instruktora zyskali przyjemność, gdy Sylvialovesbags ujawniła swoją Nową Madison w wspaniały odcieniu rdzy czerwoną, kolor, który będzie bez wysiłku zimowy. Kilka miesięcy temu nasz własny Vlad rozpoczął wątek w instruktorze podglądu instruktora jesienią 2013 r., A ten obciążony obrazem wątek widzi mnóstwo akcji, gdy te torby i akcesoria trafiają do kolekcji naszych członków.

Paulina1234 podwoiła zabawę z ujawnieniem sensacyjnej torby i najlepszej pary mieszkań – uważamy, że pokochasz ten odcień fioletu (a buty są tak urocze, jak to tylko możliwe). Mieliśmy szczęście złapać ten ujawnienie na żywo i fajnie było podzielić się emocją z Pauliną1234 i jej instruktorami. Jesssh próbuje znaleźć pomoc w podejmowaniu decyzji, czy ta torba jest opiekunem, więc poczuj się bezpłatnie, gdy odwiedzasz tę ruchliwą subforum!

Miłośnicy Chanel dzielili zakupy w dedykowanym wątku i z pewnością kończy się hukiem! W tym tygodniu MytWocents ukradł nasze serca swoją oszałamiającą klapką patentową, a LVBEMERRY ukradła program swoim uroczym pierścieniem kokosowym i doskonałym kolażem fotograficznym! Uwielbiamy różnorodność w tym wątku, w której mnóstwo gadżetów chanelowych jest duże i małe, od lakieru do paznokci, po torby, po zegarki i wszystko pomiędzy. Jednym z naszych ulubionych w tym wątku jest ukochana kluczowa woreczka, którą podzieliła z nami ILovenicebags, wraz z zaskoczeniem kluczowym łańcuchem, którego nie można przegapić!

Również w Chanel znaleźliśmy kilku członków potrzebujących pomocy w decyzji. Chcesz ważyć? Tiffany_ próbuje znaleźć pomoc w decyzji o ponownym wydaniu, Lovelvburberry potrzebuje zaleceń dotyczących powrotu, a Buni88 zastanawia się nad wyborem skóry. Chanel to o wiele więcej niż torebka, zawsze istnieją interesujące dyskusje na temat tej popularnej, słynnej marki. Wpłynęliśmy na Instagram, który wątek Chanel i absolutnie uwielbialiśmy zobaczyć, co opublikowali nasi członkowie. Ten wątek jest potrzebą dla każdego miłośnika Chanel, dużych toreb lub małych (bardzo bardzo małych)!

W tym tygodniu jesteśmy tak zachwyceni, aby dzielić się wyjątkowym wątkiem w domu i ogrodu. Atrakcyjny tytuł, wszystko zaczęło się od kieliszka wina, jest zaproszeniem długoletniego członka Luckydogmom, aby dołączyła do niej, gdy dostosowuje się do najmłodszego dziecka wyruszającego na studia. W miarę zmiany jej gospodarstwa domowego Luckydogmom długo przyglądała się jej przestrzeni życiowej i podjęła decyzję o dokonaniu niezwykłych i inspirowanych zmian, a ona łaskawie uwzględniła nas w tej podróży. Pięknie napisane i towarzyszące wspaniałe zdjęcia niektórych cennych utworów, wszyscy jesteśmy przygodą, która jest o wiele więcej niż próbkami designu i tkanin. Mamy nadzieję, że dołączysz do nas, ten wątek jest świetną lekturą i dopiero się zaczął! Nie przegap jej jedynego rodzaju szachy, włoskiego szklanego cukierki i nie tylko, w towarzystwie słodkich historii i wspomnień.

Również w domu i ogrodu Mkpurselover rozpoczął wątek poświęcony czasowi herbaty i już kształtuje się, aby być po prostu uroczym. Nadal odrzucamy, piętnaście minut na raz, pomagając dr. Twiggery dekorują swój nowy dom i ciesząc się nagrodą ogrodową, którą przynoszą nasi członkowie, w tym spektakularne owoce i pomidory, które sprawiły, że chcieliśmy zasadzić własne. Wizyta w domu i ogrodu to najlepszy sposób na zakończenie dnia!

Wpadliśmy do garderoby, aby zobaczyć, co nasi członkowie mają na myśli w tym ruchliwym subforum. Wątek Alexander McQueen miał w tym tygodniu pewną przyczepność i stwierdziliśmy, że członek Bbagsforever dodał czaszkę do swojej kolekcji. Czy możesz poczekać do wakacji, aby nosić tę sukienkę? Uważamy, że byłoby to bardzo trudne i nie mogę się doczekać, aby usłyszeć, czy Shamari uda się powstrzymać do Paryża.

W ostatnim wątku zakupów odzieży jest wiele nowych oddzielnych i uwielbiamy widzieć, jak nasi członkowie stylizują swoje nowe rzeczy. Na przykład Flower71 kołysze ten swobodny Givenchy top do perfekcji, a Mia Bella sprytnie pracuje nad interpretacją tego sukienki teorii teorii do codziennego noszenia. Pojawia się także o wiele więcej szalików, płaszczy i swetrów, więc regularnie zatrzymuj się, aby uzyskać inspirację i rozmowę.

Podejrzewaliśmy, że znajdziemy kilka najlepszych jesiennych toreb w Givenchy, a nasi członkowie nie zawiodli. Ten szary, kazatkowana Antygona zdobyta przez Eelyaka, ma ostrego sprzętu do strzelania i uderza nas jako łatwą do noszenia torbę w kolorze, który absolutnieY Miłość. Kolejna Antygona z drugiego końca spektrum (cóż, nie naprawdę) znalazła dom z Jooon, a regularni z Roundup mogą sobie wyobrazić, że ciężko upadliśmy na bogaty czerwony kolor i soczystą skórę na tej wspaniałej torbie, Lucky Jooon! Znaleźliśmy także olśniewającą torbę na kupującą niebieską Nightingale, którą Hugos połączył z ostrym czarno -białym topem, aby uzyskać bardzo elegancki wygląd. Ostatni, ale z pewnością, nasz członek Hayleywilliams świętował kamień milowy fitness z Antygoną w jednym z naszych ulubionych kolorów, najlepszym wyborem na pierwszą torbę. Gratulacje Hayleywilliams i dziękuję za podzielenie się z nami swoją historią!

Mamy nadzieję, że czerpałeś przyjemność z ostatniego podsumowania września. Miłego weekendu i ciesz się w nadchodzącym tygodniu. W następny piątek będziemy idealni z o wiele więcej rozmów i niesamowitych toreb i akcesoriów. Zachwycony jesień!

Leave a Reply