Uncategorized

W tym tygodniu celebrytki, a także ich torby zamarły w Nowym Jorku, a także cieszyły się Słońcem w LA

Star Fashion nadal prowadzą dom, że LA i NYC są przeciwieństwami Polar (Vortex), jednak torba wybiera na wpół zamrożonych supermodelki, a także aktorki nagich uzbrojonych na obu wybrzeżach są zawsze wyborem, nawet gdy stan pogody jest mniejszy niż idylliczny. W Associated News Givenchy Mini Pandora pojawiła się jako „Bag na wszystkie sezony” w tym tygodniu.

Elsa Hosk
Torba miasta Balenciaga
1985 USD za pośrednictwem Matchesfashion.com
Najpierw zaczniemy od podwójnej dawki supermodelki Elsy Hosk, która była szczególnie gorączkowa w Nowym Jorku w tym tygodniu. Właśnie tutaj wraca z publikacji z fioletową zamszową torbą w mieście Balenciaga.

Elsa Hosk
Fendi Twins Tote
Kupuj Fendi przez Saks
Tutaj jest na oddzielnej okazji, a także w Nowym Jorku z mądrą czarną torbą Fendi. W przeciwieństwie do większości supermodelki, które przedstawiliśmy w tym tygodniu, Elsa nie pojawia się w tegorocznym wydaniu sportowym ilustrowanym strojom kąpielowym, choć w przeszłości.

Emmy Rossum
Christian Louboutin Farida Tote
Kupuj Christian Louboutin przez Net-A-Porter
Oto Emmy Rossum, wsiadając do swojego pojazdu z jedną z jej ulubionych w torbie z przeszłości, burgundy i czarnej torby Cl Farida. Możesz przeglądać całą kolekcję toreb Emmy w „The Many Bags of Emmy Rossum”.

Hilary Duff
Torba Céline Hobo
Hilary Duff jest wyjątkowo lojalna wobec swoich dwóch najlepszych preferowanych marek, Céline i Chanel, chociaż w pewnym czasie widzieliśmy, jak przynosi Proenza Schouler. Oto Hilary opuszcza swoje biuro w West Hollywood z Céline Hobo, który nie jest już w produkcji.

Jessica Seinfeld
Edie Parker Saturday Flavia Confetti Clutch
1495 USD za pośrednictwem FWRD
Książka kucharska, a także twórca organizacji charytatywnej (i tak, małżonka tego innego Seinfeld) Jessica Seinfeld przyniosła wyjątkowo odpowiednie sprzęgło Edie Parker na czerwonym dywanie specjalnej oferty SNL 40. rocznicy.

Kim Kardashian
Hermès Birkin
Givenchy mini pandora torba
1150 USD za pośrednictwem Saks
Oto niezwykłe ujęcie Kim Kardashian pakującego się na północ w jej Hermès Birkin. Żartuję, wyraźnie pozwala North nacisnąć guzik windy w ich budynku mieszkalnym, jednak zauważysz, że ma zarówno Birkin, jak i Givenchy Mini.

Lucy Hale
Chanel Flap Bag
Oto całkiem trochę gwiazdy Liars Lucy Hale, ambling wokół Studio City, Kalifornia z czarną skórzaną torbą na klapę chanelową. Czy byłeś świadomy, że Lucy jest również artystką muzyki country? Zdecydowanie nie byłem.

Naomi Watts
Givenchy mini pandora torba
1150 USD za pośrednictwem Saks
Jak przepowiadamy, Givenchy Pandora Minis zdecydowanie ma chwilę w tym tygodniu. Oto Naomi Watts przynosi jeszcze jeden, gdy wyrusza na śniadanie w Santa Monica.

Leave a Reply