category

Versace tworzy torbę, którą lubię w cenie, której nie

nie jesteśmy znani z tego, że są największymi kibicami Versace na naszej stronie, ale ostatnio czuliśmy się cieplej. Wiem, że niektórzy ludzie absolutnie uwielbiają markę, ale akcesoria Donatelli prawie zawsze przechodzą na krawędź jawnego bogactwa; Często są zbyt ozdobne dla moich upodobań. Jednak po zobaczeniu skórki węża węża o skutkach węża poczułem prawdziwe podekscytowanie. Jasne, ogólny projekt jest prosty, ale druk Python wraz z kolorowankiem krzyczy „Fall Instrukcja”. (To także krzyczy „Valentino Fall 2011”, ale to kolejny post.) Smutna wiadomość jest taka, że ​​torebki, mamy problem: cenę.

Kiedy opis odczytany efekt węża i cena pokazała 3 995 USD, byłem pewien, że był błąd. Być może wpędka? Ale nie, sztuczne wykończenie tej torby jest drukowane na skórze; To nie jest egzotyczna skóra Pythona. I bez względu na to, jak bardzo chcę wam powiedzieć wszystko, co Versace to dobrze, marka wciąż się myli.

Skórzana skórzana tuma węża o strukturze Versace, 3995 USD za pośrednictwem Net-A-Porter

W jaki sposób marka, która spędziła ostatnie kilka lat, może się rozwijać w swoim akcesoriom bałagan, poprosić nas o zapłacenie 4 000 $ za skórzaną torbę? Nazwa Versace nie ma wystarczającej ilości świata torebki, aby móc zapytać o te ceny, a ja nie wiem, kto wyjdzie i faktycznie je wydał. Myślę, że musiałbyś naprawdę, naprawdę, naprawdę pokochać projekt, a ja nie. Po prostu mi się podoba.

Nie zrozumcie mnie źle, jest to dzieło Versace, które mi się podobało, zanim zdałem sobie sprawę, że to Versace. Komórka koloru królewskiego, brązowego i kremowego pięknie płynie razem. Istnieją dwa górne uchwyty i odłączany pasek na ramię w celu ułatwienia użytkowania. Z przyjemnością widzę, że fob z frędzlami jest zdejmowany i chociaż zwykle nie jestem fanem tych dodatków, działa z tą torbą. To, co wciąż nie działa, to cena. Kup przez drzemkę za 3 995 USD.

Leave a Reply